Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen egyik napról...

A munkahelyemen egyik napról a másikra áthelyeztek a nagyfőnök mellé, ezentúl az ő munkáját segítem. Természetes dolog, hogy félek? Nagyobb felelősség, ráadásul a főnök elég autokrata típus.

Figyelt kérdés

Félek, hogy kollégák megutálnak, amiért én kerültem fel. Nem " talpnyalással" értem el, egy projektet mentettem meg a bukástól egy ötlettel.


Furcsa az egész, nagyon félek mi lesz. Férfi létemre bevallom, a feleségem előtt nem akarom kimutatni, ezért is várok itt tanácsokat. Hogy kezeljem az esetleges konfliktusokat a munkatársaimmal és az új helyzetet a főnökkel?



2014. febr. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Megszokod, ne aggódj. Gondolj arra, hogy biztosan dolgozott már tőled sokkal hülyébb emberrel is...
2014. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy izgulsz, hiszen mégis a nagyfőnök lesz ott. De gondolj arra, hogy milyen jó ötleted volt, tehát nem véletlenül választottak téged! Ráadásul ez egy jó alkalom arra, hogy önbizalmat nyerj a sikereidből. Hajrá, jó lesz!:)
2014. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, kepzeld, volt egy ismerosom, aki pont igy jart.

Felkeszitettek, hogy milyen gaz a fonok, majd annyira "egymasba szerettek", hogy meg a csaladjaikkal is osszejarnak. Ugyhogy ne itelj hamar ;)


Amugy eddig hogy megy?

2014. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jófej a főnök, eddig legalábbis mindenben segített, pont az ellenkezője, amit pletykáltak róla.


Kollégák még nehezen fogadják el... de nincs más választásuk..

2014. febr. 25. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye ugye ;)


Ezert nem szabad senki tortenetenk hinni, mindig a sajat tapasztalataid alapjan kell megitelni a masikat. Nekunk sem esne jol, ha az uj munkatarsak az ellensegeink altal itelnenek meg, nem? ;)

2014. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!