Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időre érdemes naponta...

Mennyi időre érdemes naponta bejönnie a nagyobb testvérnek látogatóba a kórházba szülés után? 16 hónapos rendkívül érzékeny, ragaszkodó, akaratos típus.

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak te tudod, mi tuti nem, mi érdemes.

Hozzánk 17 hónapos fiam jött minden nap, kb. 1 órát ültem velük kint a padon, aztán lerombolt aa kórházat, eltolta az öccsét, meglépett a lépcsőn és ment haza az apjával. Persze mindig örült nekem, de izgalmasabb volt az új hely neki, mint a tesó, vagy én. Hol sírt, hol nem a távozáskor, de az apja mindig valami tuti programmal ütötte el az időt a kórház után. Szerintem jól szórakoztak minden nap. Előtte többször volt a nagyszülőknél teljes hétvégékre, először velünk, aztán egyedül is. Nem reccsent meg a tesó érkezésétől.

2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az új hely neki is izgalmas lesz biztosan. Apámmal és anyósommal jól elvan, annyi, hogy velük az evés nem az igazi. A legtöbb időt viszont csak velem tölti, én foglalkozom vele a legtöbbet, és most nagyon bújós, szeretgetős korszakát éli... Na majd kialakul...
2016. jún. 30. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor 23 hónapos lesz,de ő annyira ragaszkodó,hogy szerintem a nap nagy részében velem lesz,de én is teszem ki a szűrét ha nem viselkedik (de szerintem rajtam fog csüngeni)
2016. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hós lesz mire jön a tesó. Ha csak 3 nap lesz a kórház, lehet be se fog jönni. Messze lakunk a választott kórháztól, 1,5 óra kocsival. Fárasztó neki az az utazás, és nehezen tudja más megnyugtatni a kocsiban.

Inkább nyaral 3 napot a szüleimnél, ott a Húgom, a keresztanyja, akit végtelenül imád!

Aztán majd kialakul.

De jobban félek attól, hogy nem akar majd haza menni, és végig üvőlti a kocsi utata, mint hogy 3 napig nem lát.

2016. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!