Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságok es...

Milyen tulajdonságok es kinézet jut eszetekbe a Gábor es a Dávid névről?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A Dávidok általában jó fej, helyes pasik, a Gaborok pedig humorzsákok, és mackósak. Kb 10 ismerősöm van mindkettobol, így erre alapoztam. A páromat is Davidnak hívják, abszolút társasági ember, jószívű, odaadó, egyetlen negatívuma h kicsit lusta, de ez tipikus férfi betegség :)
2016. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Öcsém Dávid. Tényleg kicsit lusta 🙂

Én Gábor vagyok és egyáltalán nem vagyok mackós 😅 sőt

Viszont szeretek a középpontban lenni. Akkor érzem jól magam, ha adott dolgokról minél többet tudok és olyanokat csinálhatok amit más nehéznek vagy "lehetetlennek" tart. Nem tudom a nevemhez van-e köze.

2016. nov. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dávidról nekem alacsony és szőke jut eszembe. A Gáborról magas és vékony. De persze csak azért, mert a legtöbb Dávid és Gábor ismerősöm ilyen:D

Tulajdonságot nem tudnék mondani, annyira különbözőek:D

2016. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
melegek
2016. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vegyes,mert mind a két névről jut egyembe dagadt,vékony,okos,buta,magas,alacsony,lusta,szorgalmas,stb.

Egy keresztnév alapján nem lehet tudni semmit,csak képzelődés kérdése az egész.

2016. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gábor - öcsémnek ez a neve, nem tudok tőle elvonatkoztatni. Szóval egy átlagos testalkatú, rövid sötét hajú, golyófejű, kicsi szájú, nem túl igényes srác jut eszembe, aki emellé még hisztis és nagyképű is. A humora az egyetlen értékelhető dolog benne.


Dávid: viszonylag magas, jó kiállású srác, minimális izommal, rövidebb, de jól beállított világosbarna hajjal és egyszerű, de igényes öltözékkel. Belsőre meg: jó fej, kedves, vicces, nem túl egyedi, de nagyon szerethető, alkalmazkodóképes.

2016. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok Gábort ismerek, általánosítva jó humorú, kicsit ironikusak. Minden hülyeségben benne vannak a poén kedvéért. Szőkék vagy világosbarnák.


A Dávidok nagyravágyóak, kicsit beképzeltek, magasok és sötét hajúak.

2020. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!