Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják mások rossznak,...

Miért tartják mások rossznak, hogy így nézek ki, ha én jól érzem magamat a bőrömben?

Figyelt kérdés
Pár éve még 50 kg voltam. Utáltam a testemet. Nem éreztem jól magamat a bőrömben, mert úgy véltem, hogy vastagok a combjaim, és nem vagyok valami vékony. Most 44kg vagyok, és mindenki azt állítja, hogy túl sovány vagyok, pedig én így érzem jól magamat. Miért van baja mindenkinek a testemmel, ha nekem nincs? Amúgy 160cm magas vagyok, és szerintem nem vagyok a kórosan sovány kategória.

2016. okt. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább aggódnak érted, mintsem hogy bántani akarnának. Lehet hogy úgy érzed, hogy nincs gond a súlyoddal, de 44 kiló tényleg nagyon kevés, és bármilyen betegség vagy probléma lép fel nagy gondokat okozhat. Amúgy mennyi idős vagy? És hogyan fogytál le 50 kg-ból?
2016. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Igazából 17 évesen volt egy borzalmas osztálykirándulásom, amikor 1 hét alatt lefogytam ennyire. Nagyon rossz volt az utazás, a tanárnő lelki terror alatt tartott mindannyiunkat, ami nagyon igénybe vett idegileg. Azóta nem sikerült felszednem több kilót, pedig rendesen eszek. Az emberek mindig meglepődnek, hogy mennyit eszem, és egyáltalán nem vagyok képes hízni. Nem mintha akarnék, nekem ez jó így.
2016. okt. 25. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert félnek, hogy lebetegszel. Jogosan.
2016. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magad is tudod, hogy kevés, sikeresen elszóltad magad:

"Igazából 17 évesen volt egy borzalmas osztálykirándulásom, amikor 1 hét alatt lefogytam ennyire."

És nem a borzalmas, hanem az ennyire a kulcsszó.

De ha jól érzed magad a bőrödben, akkor csak folytasd. De a nagyátlag ebben objektív, hiszen a számok önmagukért beszélnek, szóval az önigazolás nem fog össze jönni.

2016. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!