Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te tudsz örülni bárminek is...

Te tudsz örülni bárminek is az életben?

Figyelt kérdés
Én még a legjobb dolgokat is gyorsan megunom, mert valamiért hiábavalónak érzem őket. Te tudod élvezni az életet?

2016. nov. 6. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak céljaid az életben?
2016. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek, amiota megtudtam, hogy nem lehet csaladom. A munka meg hiabavalosag, kenyszer, nyug. Csak a konyvek es a muveszetek nyujtanak oromot ideig-oraig.
2016. nov. 6. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom. Az élet értelmetlen, mind ugyanott végezzük, tehát teljesen mindegy mit teszek vagy gondolok, amíg boldog vagyok magammal. Majd egyszer talán találok valamit ami értelmet ad az életemnek, addig is nekem is maradnak a könyvek, a művészetek, a szórakozás, és a "kötelező" dolgok.
2016. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze! Rengeteg dolog van ami leköt, ami előre visz, amit meg tudok oldani, vagy meg tudok szerezni.
2016. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A reményt nem szabad elvesziteni,még akkor sem,ha nagyon nehéz.Nem te vagy az elsõ sem az utolsó,akinek nem lehet családja.
2016. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mennyire mások vagyunk mi emberek, nekem például pont az szerepel az életcéljaim között, hogy ne legyen családom, egyáltalán nem vágyom rá, pedig bőven benne vagyok a korban.

Ettől függetlenül nagyon is élvezem az életet, vannak hobbijaim, amik boldoggá tesznek (többek közt utazás, zenélés, írás, nyelvtanulás), szeretem a munkám és halad a karrierem, vannak szuper barátaim, nem érzem azt, hogy hiányozna bármi. Szerintem mindenkinek megvannak azok a dolgai, amik mellett csak őgy repül az idő és amit szívesen csinál ráunás nélkül, egyszerűen te még nem találtad meg a sajátod, próbálkozz tovább.

2016. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a #6-os válaszolóhoz. Vannak barátaim, de nekem fontos az egyedüllét. Alkotni, és hosszan benne lenni a folyamatban, az aminek mindig tudok örülni.
2016. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
evés+alvás
2016. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2 dolog tud boldoggá tenni.
2018. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!