Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Mit tudnék kezdeni ezzel a tulajdonságommal?

Figyelt kérdés
Férfi létemre nagyon visszahúzódó és érzékeny vagyok. Barátaimmal ha találkozunk van hogy viccesen piszkálódnak, egymással is ilyenek, nekem viszont rosszul esik, nem is nagyon tudok visszavágni, tudom hogy nem azért csinálják hogy megbántsanak, vagy hát ki tudja, de valahogy azt érzem hogy emiatt én kevesebb vagyok, gyengébb vagyok, szánalmas vagyok. És megalázónak érzem ezt ha idegenek előtt csinálják velem, mindig arra gondolok hogy azt hiszik az idegenek rólam hogy én valami nyomi vagyok akit mindenki csesztethet hogy én vagyok a banda lúzere. Pedig nincs így csak nem tudom kezelni a helyzetet és nem szólok inkább semmit, két féle módon tudok visszaszólni vagy úgy hogy azzal kb meghunyászkodom vagy durván akkor viszont nagyon megbántom a másikat. Nekem ez a jópofizós egymás ugratása nem megy.

2016. nov. 6. 15:15
 1/2 Roxi112 válasza:
Figyelj ezzel nem tudsz mit tenni. Engedd el a füled mellett és az segít. Ui. én lány vagyok de apukám ugyanilyen úgyhogy ezzel nem tudsz mit kezdeni. Üdv:Egy válaszoló :D
2016. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fejenállás fal mellett megoldja, már fél perc is csodákra képes.

Élj a lehetőséggel.

2016. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!