Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A volt barátom megfenyegetett....

A volt barátom megfenyegetett. Egy ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapot voltunk együtt, de szakítottam vele, mert egyszerűen már nem bírtam.

Egész kapcsolatunk alatt terrorizált, bántalmazott és megszégyenített. Csak is a szüleimnek köszönhetem, hogy most ott vagyok ahol és ők adtak erőt ahhoz, hogy végigvigyem a szakítást.

Röviden annyit a kapcsolatunkról, hogy nem beszélt túl sokat sem a magánéletéről, sem a kapcsolatairól. Az előző barátnőjéről viszont mesélt pár mondatot, hogy már az eljegyzésnél tartottak, de a csaj végül meggondolta magát és otthagyta őt. (Hogy miért arról nem mesélt szinte semmit, én meg nem kíváncsiskodtam, mert nem az én dolgom).

A barátait szinte nem is ismertem, nagyon ritkán találkoztam velük, de akkor is csak futólag. Az utóbbi pár hétben túl sokszor voltam egyedül, nem tudtam pontosan hova és miért ment, így amikor elegem lett belőle, szóvá tettem, elmondtam, hogy zavar, hogy semmit nem mond, csak úgy eltűnik. Az elején csak sajnálkozott és mondta, hogy akadt egy kis dolga. Lehet egy kicsit erős volt, de megjegyeztem, hogy már régóta ez megy és én nem fogom ezt tovább csinálni, egy ilyen titkolózós pasival semmi kedvem együtt maradni, szóval vagy most elmondja nekem hogy mit csinált vagy otthagyom. Erre pofon vágott és elkezdett fennhangon ódákat zengeni, hogy ezek mind csak rá tartoznak, egy magamfajta embert csak ne kérdezősködjön ilyenekről. Az elmúlt időszakban amit megtanultam az az, hogy nem szabad hagynom magam semmilyen körülmények között, így mondtam neki, hogy nem normális, most azonnal szakítok vele, mire még egyszer megütött hogy vele én így nem beszélhetek, de nyugodtan otthagyhatom, nem sokat veszít vele.

Ezek után elkezdett hívogatni, hogy ha még egyszer meglát, akkor megveret és addig örüljek amíg ez nem történik meg.


Letiltottam a számát mindenesetre, de tudja hol lakom és ezzel azért olyan sokat nem értem. De semmi bizonyítékom arra, hogy megfenyegetett és így gondolom a rendőrség sem fog nagyon érdeklődni irántam.


2016. okt. 23. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Soha nem értettem, hogy miért annyira nehéz egy olyan kapcsolatból kilépni, ahol szenvedsz?

Aki normálisan viselkedik, tiszteli a barátnőjét, azokkal játszi könnyedséggel tud mindenki szakítani. Aki veri, megalázza, amellett miért tartotok ki ilyen fene makacs módon?

Érdekes, hogyhogy csak ahhoz a szakításhoz kell fene nagy erő, ahol szenvedsz? Ehhez nem fene nagy erő kellett volna, hanem az első pofon után - nem csak tettlegesen, átvitt értelemben is értve - otthagyni, mint macska a kakáját.

Egyébként tegyél bejelentést a rendőrségen súlyos testi sértéssel való fenyegetésért és zaklatásért. Valóban nincs bizonyítékod, de bekerül a rendőrség látókörébe, továbbá a zaklatásra elég bizonyítékot tud szolgáltatni a telefonszolgáltató.

2016. okt. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Első, olvastad a kérdést, cukorborsó, vagy csak azonnal nyomtad az önreklámot?


Pasi felpofozta, csaj elhagyta.

2016. okt. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha zaklat, gyűjts bizonyítékot. Tehát amit ír, üzen, esetleg videó. Aztán mond neki ha nem hagy békén feljelented...ha ebből nem ért, JELENTSD FEL! Nem játék az ilyen! Tenned kell valamit.
2016. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább magaddal kezdj valamit, mert ha így folytatod a következő kapcsolatod se lesz különb. Minek létesítettél kapcsolatot egy olyannal, akit szinte nem is ismersz?
2016. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!