Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan szomszéddal aki mem gondozza a macskáit?

Figyelt kérdés

Jómódú divatbaba "anyuka"macskákat szerzett a gyerekeinek-a macsekok felnőtek és szaporodtak... Nem etetik őket, az utcán kószálnak, -bejárnak hozzánk a kölykök... Féltem őket mert nagytestű kutyánk van.

Az utcai bokor alá néha adok nekik enni, -de ez így nem jó'-ha megnőnek tovább szaporodnak...

Egy picit meg kimartak, úgy szedtem le létrával a magad fáról mert nem mert lejönni, őt le is bolhátlanítottsm mert tele vannak és a kutyát el ne fertőzze-mert úgy is mindig a mi lábtőrlőnkön nyervog.

Mi a megoldás?



#bolha #nő #nyávogás #cica #éhes #Felelőtlen állattartó #éhes macskák
2016. okt. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

1-Szólsz a szomszédmak, hogy kezdjen valamit a macskáival.

2-Nem eteted őket, nem bolhátlanítod, nem simogatod. Ha a kertedbe jönnek akkor odadobsz valamit, hogy elmeneküljenek. Erre a legjobb, ha egy fél literes flakonba teszel 5 forintosokat. Annak jó nagy hangja lesz, ha azt odadobod melléjük, akkor egy pár alkalom után majd meggondolják, hogy a kertedbe menjenek-e.

3-A túlszaporulatot majd megoldja a kutya, a dögöket meg dobd át a szomszédba. Mást úgysem tudsz csinálni, ha a szomszéd nem ivartalanítja őket.

4-Egyes emberek az ilyen problémákat légpuskával oldják meg, de aztmár szerintem is kegyetlenség. Meg igazából itt a szomszéd érdemelné a golyót, ahhoz meg a légpuskanál erősebb fegyver kell.

2016. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1Köszönöm.

Csak utána nehogy nekem legyen bajom, hogy a kutyám kifacsarta a bundájából "Lizelottot"...mert neve mindnek van csak etetni és gondozni nem ér rá...

Szólni fogok, bár vérig lesz sértve és felét úgy is letagadja, hogy nem az övéké....

2016. okt. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Jegyző?


Ha sértödik ha nem kezdjen valamit velük és kész!

2016. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az állatvédőknek szólhatsz, vagy a jegyzőnek.
2016. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szólj a szomszédodnak hogy csinál valamit,és ha nem tesz semmit fel hívod az állatvédőket.
2016. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!