Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi a legjobb dolog...

Számotokra mi a legjobb dolog a világon? Mi tölt el a legjobb érzéssel?

Figyelt kérdés
Számomra két dolog fontos, amire az életem szeretném tenni. Mások megsegítése és szerető család. Jelenleg tanuló vagyok, de diákmunkából keresett pénzt szoktam adni rászorulóknak ( néha ételt, italt, néha ruhát, néha pénzt ), de szeretnék tűzoltó lenni ( több okból, az egyik ami motivál, hogy segíthetek másokon, életeket menthetek ). A szerető család pedig az, amiben vagyok, amiben felnőttem és ezt nem is lehet körülírni. Én is ilyen vagy ennél jobb apa és férj szeretnék lenni, mint az én apám.
2016. nov. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem az töltene el a legjobb érzéssel,hogyha megtudnám,hogy van élet a halál után.és hogy nem véletlen értek igazságtalanságok.és hogyha a családom megmaradt volna olyannak,amilyen régen volt.de az lene a legjobb dolog a világon,hogyha visszamehetnék ezzel a tudatommal a 2010-be,az akkori testembe.:D
2016. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de sajnos a jelenben csak az tölt el a legjobb érzéssel,hogyha valami jó animét nézek.
2016. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon szép gondolatok...

Büszkék lehetnek rád a szüleid, és öröm volt ilyen üde, értelmes és normális értékrendet olvasni itt a gyakorin..

2016. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elismerés, amit a munkámért kapok és a szeretet, amit a családomtól,barátaimtól kapok valamint a viszonzott szerelem.
2016. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a jövőbeli vágyaid nem rajtad múlnak. Te akarhatsz jó apa meg szerető férj lenni, ha a feleséged máshova kacsintgat és magasról sz@rik rá, hogy mit akarsz. Ne nekem legyen igazam.
2016. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó akarás.

Szerelmi jó akarás.

2016. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5#.

Az élet sosem úgy alakul, ahogy mi gondoljuk. Igazad van, a leendő feleségemen is sok múlik. De a tűzoltóság sem biztos. Mi van, ha nem felelek meg a teszten? Mi van, ha megfelelek, de nem engem választanak? Nem lehet és nem szabad ezzel foglalkozni. Én ezt szeretném és mindent meg kell tennem, hogy elérjem.

Aztán vagy sikerül vagy nem. Az élet már csak ilyen.

2016. nov. 7. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Love.
2016. nov. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne kelljen folyton az ébresztőórára kelni...

jelen pillanatban csak ez boldogítana

2016. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alvás és a fürdés.
2016. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!