Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerette a legjobb barátom...

Beleszerette a legjobb barátomba (fiú-lány dolog), de nem szeretnék vele összejönni, mert tudom, hogy úgysem működne. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, legjobb barátok vagyunk lassan egy éve. Én mindent elmondok neki, mindig teljesen őszinte vagyok, és pár perverz témát leszámítva bármiről jól el tudunk beszélgetni. Azonban más az értékrendünk, nagyon sok lényeges dologról más a véleményünk, én pedig maradi révén csak hosszútávra szeretnék kapcsolatot, így a dolog bukásra van ítélve.

Érzelmileg azonban nagyon kötődöm hozzá, rengetegszer gondolkozom rajta, hogy mi lenne ha...Inkább az eszemre hallgattam egész életemben, most is igyekszem mindig megtalálni az okokat, hogy mi az akadály, és ezekkel győzködöm magam. Nos, az a végeredmény, hogy mindig csak kritizálom szegényt, mert megtalálom a legapróbb hibáit is, ő pedig nem tud rajtam kiigazodni.

Szeretném folytatni a barátságot, de jelenleg nem látom az utat.

Sokat gondolok arra is, hogy az érzelmi fellángolás pusztán érzéki, külső dolgok miatt van, mert pl. a teste dinamikájába olyan szinten szerelmes vagyok, hogy ölni tudnék érte.

Teljesen zavarban vagyok, ti mit tennétek? Se vele, se nélküle :(



2015. jan. 8. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:

*beleszerettem

elnézést a helyesírási hibákért

és 17/F, ő pedig 17/L

2015. jan. 8. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek vége öcsi. A szerencséd van belemegy a kapcsolatba, de kiélitek magatokat és annyi lesz. Ez már most sem barátság és ne haragudj, de hülye vagy, ha tovább őrlöd magad belülről.

Szerintem valld ki a dolgot, sokkal jobb lesz, ezt tapasztalatból mondom, én is voltam ebben a helyzetben.

2015. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beleugranék a mély vízbe: Beszélnék vele a helyedben őszintén, aztán lesz a mi lesz alapon várnám a reakciót...
2015. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondd el neki, ez az egy út létezik. Ha meg nem jön össze, akkor tényleg semmi értelme nincs ennek a barátságnak. Csak magadat fogod tönkretenni vele, mivel már most nem látod az utat.

Sok szerencsét neked!

2015. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, de akor simán a barátságnak szakítanék véget es elfelejteném mihamarabb, ugyanis a kapcsolatnak nem adok esélyt. Tudjátok, az én felfogásom szerint az első barátnőm a feleségem is lesz egyben, ahol felnőttem, ott ez a természetes rendje a dolgoknak :)
2015. jan. 8. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, már felesleges lenne leírnom, mit gondolok ennyi hónap után. Ami az utolsó hozzászólásban foglaltatik, nagyon szép cél.

Végülis hogy döntöttél, megosztanád, hogy alakult?

2015. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csilla.bodi válasza:
Szia, velem is kb igy volt. Nem akartam bele menni a kapcsolatba igy egy evig csak beszelgettunk, legjobb bartok voltunk, az ev vege fele ki jartunk setalni es hosszu olelkezesek tortentek, de semmi mas csak oleles. Tobbet ereztem mint baratsag, de nem akartam elkezdeni. vegul be adtam a derekam. Elkezdtunk jarni. Imadtam ot, es kepzeld most is imadjuk egy mast, igaz meg csak 9honapja jarunk, de kepzeld mar 5honap utan ossze koltoztunk. NAgyon jo vele. Szerintem vallj be neki mindent, veszteni ugysem fogsz semmit :) 17/L
2015. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon nagyon értékes embernek tűnsz, hogy így látod a dolgokat, hogy el tudod különíteni a testi "imádást" és a valódi érzéseket.

Örülök, hogy van még ilyen fiú:)

Szabad érdeklődni, hogy mi lett a történet vége?

16/l

2016. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!