Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm öccse bizalma...

Legjobb barátnőm öccse bizalmasat mondott nekem és ne mondjam el barátnőmnek, de ez olyan dolog amit muszáj lenne tudnia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó témába írtam e.


Szóval pár nap napja átmentem legjobb barátnőmhöz,elment fürdeni addig az öccsével(15 éves) voltam a konyhában.Kérdezte az öcsike,hogy megbízhat e bennem,mondom persze.Olyan dolgot mond el amit nem mondhatok el senkinek,sem a barátnőmnek sem a szüleinek. Oké,mondom mond mi az.


Kiderült,hogy a kis 13-14 éves barátnőjével már szexeltek 3x óvszer nélkül és attól fél,hogy terhes lesz a lány. Én felvilágosítottam, meg elmagyaráztam a dolgokat .Illetve,hogy muszáj,hogy tudjon erről vki,aki nem én vagyok!! Legalább a nővére aki az én legjobb barátnőm.


Viszont itt jön az is ,hogy a szülei állandóan lehülyézik őt,üvöltöznek vele és sajnos tényleg akár meg is verhetik e miatt,hogy ilyen fiatalon teherbe ejtett egy lányt.Szülei nem világosították fel, rossz tanuló.

Az egész család elég bonyolult.


Mondtam,hogy beszéljen a lánnyal mikor jön meg a menszesze,mert ha megjött remélhetőleg nem lett terhes.


Viszont ezt akkor sem akarom elhallgatni barátnőm elől,

de ha meg elmondom az öccse nem bízik majd meg bennem és akkor később sokkal nagyobb dolgot nem fog elmondani,arról meg végképp senki sem fog tudni!

Ezt sem szeretném.


Húgomnak elmondtam, ő is mondta,hogy nehéz ez és hogy várjam meg míg kiderül meg e jött a lánynak,mert ha nem akkor kéne csak elmondanom barátnőmnek. Ha pedig megjött neki ne foglalkozzak vele,mert akkor nem lett terhes.


A másik gondom,hogy az öccse keresztbe tehet nekem,mert tudja kavarni a szart! Aztán megbízni sem fog bennem.


Szerintetek?


2016. ápr. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"muszáj,hogy tudjon erről vki"

Mégis miért kéne??

2016. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt,barátnőmnek nem akarok hazudni másrészt én sem tenném zsebre,ha kiderül terhes a kislány és én ezt tudtam már rég óta. Harmadrészt ez egy olyan dolog amit szerintem családon belül kéne rendezni mivel egy 15 éves fiúról és egy 13-14 éves kislányról van szó,nem én mint kívülálló idegeskedjek azon,hogy a kislány terhes e vagy sem.


18 felett lenne mindkét gyerek, akkor nem érdekelne,de vhogy úgy érzem ezt nem titkolhatom el.

2016. ápr. 7. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratula 1. válaszoló!

Mert teljesen normális hogy gyerekek sz*xeljenek igazam van? Ez a világ romlott tré hely, és csak egyre rosszabb

lesz - a szüleinek meg joga van tudni hogy a kölkük mit

csinál, felelősséggel tartoznak egymásnak

tetves média bebeszéli az embereknek hogy minden jó mindent lehet - ennyit ér ma már az erkölcs, egy kalap

sz*rt se - előbb feljövök, 12-13 éves GYEREKEK a péniszük-

ről tesznek fel fotókat az oldalra - na már most, ebben mi a frászkarika a normális? Bocsi kérdező, nem bírtam kihagyni

nem neked szánom ezeket a szavakat, de kikívánkozott már

belőlem - undorít ez a sok primitív, liberális gyökér


kérdező: mondd el akinek csak kell - nem számít hogy megbízhat-e benned, vagy sem, inkább mondd el - a gyerek

és a szülők érdekében - inkább veszítsd el a bizalmát, minthogy bármi más baj is legyen a dologból. mégiscsak

ő a fontosabb

2016. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne velünk értesd meg, miért kéne elmondani legalább a barátnődnek, hanem a sráccal. Beszélj vele, hogy Te jót akarsz, azzal, hogy lapítanak a fűben mint a kutyasz@r, olyan, mintha orosz rulettet játszanának.


Orosz rulett: forgótáras revolver, a forgótár 6 lőszert tárolhat, de csak egyet töltenek bele. Megpörgetik a tárat és kezdődik a játék: szépen meghúzzák a ravaszt. Ha szerencséjük van nem pukkan, ha nincs akkor pukkanni fog, nem is kicsit...


Vásároljanak egy tesztet. Akár segítséggel is. Aztán az megmondja egész jó megbízhatósággal. Azután kössön csomót a farkára vagy vegyen óvszert. Ha már olyan nagyfiú, hogy tud dugni, akkor ahhoz is nagyfiú, hogy a tesco-ban a pénztárnál vesz óvszert. A kutyát nem fogja érdekelni, hogy mit vett, legfeljebb irigylik majd, hogy van numerája.

2016. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam meggyőzni,hogy mondja el a nővérének,de ő nem akarja.

De igazatok van ezt tényleg el kell mondani. Én is mondtam ha szexelni nagy fiú voltál akkor majd a boltban is nagy fiú leszel óvszert venni,mondja az nem ciki?? mondom nem!!!De ő nem fog venni,mert fél.. Haverjai sincsenek neki.


Szerencsétlen helyzet. De én is amellett vagyok,hogy ennek következményét kellene viselnie,máskor talán figyelne.


Amúgy tényleg elkorcsusolt világ a mai, kis vakarékok és már szexelnek,de hogy védekezés,utána olvasás,felnőttektől kérdezés az meg nulla.


Legalább annyi esze lett volna,mielőtt ezt az egészet csinálta előtte kérdezett volna,hogy tervezgetik a szexet és mik az előkészületek mire figyeljenek.

De azt nem,mikor már baj van..

2016. ápr. 7. 17:48
 6/6 anonim válasza:
A helyeztre annyit tudok mondani, hogy szerintem a barátnődnek kéne először elmondani, remélhetőleg ő is próbál először beszélni az öccsével és nem uszítja rögtön a szülőket, de mindenképp szembe kell állítani őt a következményekkel. A többihez pedig annyit, hogy nem teljesen az ő hibája, persze nem is volt egy átgondolt dolog, de ma már a csapból is az folyik, hogy milyen király a szex, ezért ő is ki akarta próbálni, de az hogy 15 évesen még semmilyen, még iskolai felvilágosításon se esett át, az nem az ő vétke..
2016. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!