Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha így (kép) írok bal kézzel...

Ha így (kép) írok bal kézzel akkor kétkezes vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy csak akkor ha mindkét kezem egyformán dominál? (Tudok bal kézzel is enni, szeletelni akármit de a jobb kezemmel szoktam írni)



2016. nov. 8. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen kétkezes vagy, születésed óta.
2016. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ezt hogyan írtad le. Szerintem bárki tud írni bal kézzel. Én is kipróbáltam, és megy. Viszont sokkal rondább és lassabb, mint jobb kézzel.

Ha ugyanúgy lazán, folyamatosan megy, mint jobb kézzel, akkor igen.

2016. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kétkezes vagy. Kicsi korodban nem cserélgetted az evőeszközt, ceruzát stb. a kezedben? Az én gyerekem ezt csinálta, ugyanúgy tudott mindent csinálni bal kézzel is, mint jobbal, hol így evett, hol úgy. Teniszben is eleinte inkább átdobta a bal kezébe az ütőt, mint hogy fonákkal üssön.
2016. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam kétkezes, de nem tőlem örökölte. Írni például csak bal kézzel ír. A számítógép egerét viszont jobb kézzel kezeli. Az evőeszközt azzal a kezével használja, amelyik oldalra teszem. Ha bal oldalra teszem a kanalat, akkor balkézzel fogja meg és balla kanalaz. Ha meg jobb oldalra teszem, akkor a jobb kezével :-)
2016. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiskoromban mikor tanították hogy melyik a jobb kezem mindig azt mondták "Amelyikben fogod a kanalat" de akkor se tudtam megtanulni mert mindkettővel ettem. Később mikor rubikkockáztam mégjobban összekevertem a kezeimet. Persze lassabban írok ballal de nem olyan brutál lassan. És mikor jobb kézzel ténykedek is kicsit suta vagyok. Pl fordítva kavarom a levest és hasonlók.
2016. nov. 8. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én "felváltott" kezes vagyok, ha van ilyen. Van, amit a jobbal tudok jobban, van, amit viszont a ballal. :)
2016. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valakibeljüldi privibe a képet? Nem tölti be azboldalt.
2018. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!