Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem sajnáljátok ezt a...

Ti nem sajnáljátok ezt a fluimucil Ábel gyerket akit Radics Peti és még annyian megaláztak?

Figyelt kérdés

Oké, a reklám tényleg szar. Ez tény. Bár engem nem zavar, mert havi 1-2x nézek max televíziót... De arról, hogy szar első sorban a rendező tehet, s legkevésbé a gyerek.


Radics Peti videóját -ami szerintem totálisan kretivitástól mentes- közel 1 millóan látták, holott végig csak oly módon fikázza a reklámot, ahogyan véleményem szerint bárki tudná. És van még 10 hasonló videó amiket szintén felkapott a magyar youtube közösség.


Hogy vélekedtek erről?



2016. nov. 8. 13:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Én se értem mi a baja a sok idiotának. Milyen lelki világa lehet már azoknak az embereknek, akik egy ksisgyerekkek gúnyolódnak? Meg gyűlölködnek... nonszensz
2017. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!