Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire fontos a többi...

Miért ennyire fontos a többi lánynak a bál?

Figyelt kérdés
Oké tök szép lesz meg minden meg várom de na.Az osztályomban szinte minden lány 9.óta ezen pörög.Valaki csak azért nem teteti fel a fogszabályzóját mert nem akarja hogy a báli képeken fogszabival legyen.Ciki hogy azért ennyire nem pörögtem rá az ügyre?
2016. nov. 8. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a te véleményed, másnak meg más, különbözőek vagyunk, fogadd el, hogy a vélemények és a hozzáállások nem egyeznek!
2016. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon készültem rá anno a gimiben. Nem sokszor volt elehtőségem olyan szép ruhákat felvenni, alkalmi frizurát készíteni és tudtam, hogy a bálban sok ember összejön, ami azért suliban annyira nem könnyű ezért reménykedtem, hogy a fiú aki tetszik, majd felkér táncolni. Én, ha jól emlékszem ezekért vártam. :) De szép idők is voltak. Örülj, amíg ilyen fiatal vagy.
2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem voltam egy nagy bálfanatikus (bár sztem leginkább azért, mert túlsúlyos voltam, népszerűtlen, nem túl szép és félénk, és az osztály kemény magjában sem voltam benne), de megértem, másoknak miért olyan fontos.


Manapság már színházba sem vesz fel az ember estélyi ruhát, sőt esküvőre is lassan már túlöltözi a násznépet az ember egy koktélruhában. Kb. aki nem olyan közegbe születik, annak az első (és gyakran egyetlen) nap az életében, amikor felvehet egy csinos estélyi ruhát, kap egy elegáns frizurát, az egész éjjek körülötte forog, ha van pasija, fotózkodhat azzal szép ruhában, és a végén van egy nagy buli is... egyes helyeken még limuzinnal is utaznak az afterparty helyszínére, ahol lehet benn menőzni, vagy ha lehajtható a tető, akkor még a külvilág előtt is menőzni.

2016. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!