Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Fontos hogy egy lánynak...

Fiúk! Fontos hogy egy lánynak nagy melle legyen, vagy van akinél ez egyáltalán nem számít?

Figyelt kérdés
Inkább a nagymellü vagy inkább a kismellü lányok jönnek be ?Mièrt? Elfogadtok egy lányt kicsi mellekkel is, vagy össze sem jönnètek egy kismellü lánnyal? 17/L

2016. okt. 9. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Jo ha van de nem az az elsodleges.
2016. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Hidegen hagy. Lehet akármilyen melle, nem ettől fog tetszeni vagy sem.

Egyébként is, ha már választani kell, a kicsi jobban tetszik, mint a nagy.

2016. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem mérvadó a mell méret. Volt olyan barátnőm akinek szinte nem is volt melle, de még is szerettem.
2016. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
70%
Egyáltalán nem számít, de ha választani kell akkor inkább kisebb legyen mint nagyon-nagy. De egy lányban nem a melle fog megfogni, sokkal inkább a személyisége és az arca. 23/f
2016. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

vannak ilyen gondolkodású egyedek is, mint ennek a kérdésnek a kiírója:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

kisebb mell, de formás fenék.


nekem ink fontos h magas legyen mert én is magas lettem.


25/F

2016. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Nekem csak a nagymellű lányok tetszenek, soha nem tudnám elképzelni, hogy összejöjjek egy kismellű nővel, egyszerűen taszít. A nagy természetes melleket pedig imádom!
2016. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Valamelyik srác a nagyot szereti, valamelyik a kicsit, ez nem olyan mint a farok hogy a méretnek lenne szerepe a szexuális élvezetben, ha senkinek sem kellenének a kismellű csajok mind szingli lenne.

Valaki csak A/B-s kosarat akar, valaki D-nél lejjebb nem ad.

2016. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne fiúkkal kezdj, hanem férfiakkal!
2016. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
A külső tulajdonságok közül számomra az egyik legfontosabb, hogy egy lánynak nagy mellei legyenek. Nem szépítem a dolgot: a kis mell gyakorlatilag kizáró ok.
2016. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!