Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FONTOS! Milyen fogyókúrát...

FONTOS! Milyen fogyókúrát tudtok ajánlani egy 12 éves lánynak (nincs rajtam óriási súlyfelesleg kb.5 kiló) ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami hosszantartó de normális és nem önsanyargatós. Azt szeretné jelezni ,hogy heti 5-6 napot sportolok. Az szeretném kérdezni még,hogy milyen pecsgőtablettát igyak? Nem hülye és idióta válaszokat szeretnék hanem értelmeseket! 12/M-L

2016. jún. 30. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe kalória mínuszba kell lenned, hogy több kalóriát égess el mint amit beviszel és így tudsz zsírt leadni, de figyelni kell a megfelelő arányú szénhidrát zsír és fehérjebevitelre is, csodaszerek nincsenek se különleges tippek csak ez az egyetlen módszer hogy lefogyjál úgy hogy az anyagcseréd ne lassuljon be.
2016. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen fogyókúrára nincs szükséged 12 évesen. A helyes táplálkozás a kulcs. Kerüld a haszontalan ételeket (csoki, chips, Cola stb.)!
2016. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

mivan? mi vagy te?


meleg?

marslakó?

menő?

macska?

madár?

2016. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ha heti 5-6 napot sportolsz, akkor nemigen lehet rajtad súlyfelesleg
2016. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
91%
Én úgy fogytam most 7-kg, kb 3 hét alatt, hogy minden nap megettem (eszem) egy fél dinnyét. Nagyon jó, szerintem érdemes kipróbálnod! Nagyon sok pozitív hatása van :)
2016. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3 mondtam h nm szeretnék idiótaságokaat köszi

#4 nem régen kezdtem el sportolni ennyit

A többieknek köszönöm szépen nagyon hasznosnak bizonyulzak a válaszok mindenképpen megfogadomőket☺☺☺

2016. júl. 1. 16:06
 7/24 anonim válasza:

Szia,

Reggelire egyél viszonylag sokat, főleg gyümölcsöt, zabpelyhet is ehetsz, kenyeret mértékkel, max. 1 szeletet. A lényeg hogy mikor elindulsz az iskolába lakjál jól. Azért reggel egyél sokat, mert a nap elején bevitt kalóriát a test egész nap égeti.

Ha mégis éhes lennél, tízóraira egy jogjurtot ehetsz.

Ebédre mindenképp egyél levest, másodiknak húst, rizzsel, vagy főzeléket, esetleg kevés tésztàt ehetsz. Vacsorára csak gyümölcs (banánt ne egyél). Fontos hogy 6 óra után ne egyél semmit. Napközben igyál sok folyadékot, vizet, vagy 100%-os gyümölcsleveket. Kerüld a kenyeret, a krumplit, a sós magvakat, tésztát mértékkel. Csokoládét, nasit egyáltalán ne. Ha ezeket betartod, nagyon hamar le tudsz fogyni majd, és egyáltalán nem kell koplalnod. Folytasd az edzéseket is.

Hajrá!😊

2016. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

7. Ne mondj már hülyeségeket neki, reggel miért kéne sokat enni?Reggel is ugyanannyi idő alatt emészti meg a szervezet a kaját mint napközbe csak ilyenkor nagyon rossz a szervezet inzulinérzékenysége hamar felugrik ami a hízás egyik kiváltó oka és rosszabbul hasznosítja a tápanyagot, a reggeli étkezés szinte teljesen felesleges plusz még elnyomja a hormonokat is az inzulin amik éjszaka termelődnek legfőképp,azt végképp nem értem hogy az adagokat miért írtad le neki, a kalóriaszükségletét magának kell beállítania,az mindegy hogy 1 vagy 4 szelet kenyeret eszik ha a makro tápanyag arány így is kijön, a 100%-os gyümölcslé sem a legjobb mert ahhoz hogy 100%-os gyümölcslevet tudjanak csinálni úgy hogy ne romoljon meg ki kell vonni az oxigént belőle, de így ízetlen lesz ezért ízfokozókkal kapjuk vissza azt a szokásos ízt.

És 6 óra után miért ne ehetne, nem az számít hogy utoljára 6-kor vagy 8-kor eszik hanem az hogy az enyhe kalóriadeficit meglegyen (hozzáteszem kutatások igazolták hogy éjszaka jobban reagál a szervezet a bevitt tápanyagokra)

2016. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Nem mondtam, hogy reggel egyen sokat, azt mondtam, hogy inkább reggel lakjon jól, ne este tömje tele magát, mert az egézségtelen, igen, este hat után enni, bármelyik szakértő vagy orvos megmondja neked, sajnálom, ha még nem hallottál róla. Azt bizonyára (remélem) tudod, hogy az ember reggel a legkönnyebb. Ha reggel eszik viszonylag sokat, akkor ebédig nem lesz éhes, ergo nem fog enni. Nem hallottad még hogy a reggeli a nap legfontosabb étkezése? És arról a kozmondásról hallottál, hogy ,,reggelizz mint egy király, ebédelj mint egy diák, vacsorázz, mint egy koldus?'' Tehát én azt mondom, lehet kalóriát számolgatni, meg lehet józan paraszti ésszel gondolkodni, és egézségesen étkezni.

Egyébként a vàlaszokat a le-és felfelé mutató nyilak segítségével értékelheted, a vàlaszírás a kérdés megválaszolására való. 👍😘

2016. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

"egyél viszonylag sokat" dehogynem írtad, este miért is egészségtelen enni?Hogy tudod alátámasztani?

Csak annyi a gond hogy a mondás nem szent írás és teljesen értelmetlen, alátámasztottam hogy miért nem jó reggel sokat enni vagy enni, ha jó lenne akkor a szervezet miért reagál ilyen rosszul a reggeli étkezésekre? Az a gond hogy te józan paraszti ésszel gondolkodsz ami nem is gond legtöbbször de ennél a témánál igen, itt nem lehet, itt a biológiai tudásra kell alapozni és az alátámasztott tudósok által végzett megállapításokra akik nem mezei orvosok akik nem azt mondom hogy hülyék hanem hogy nem erre vannak szakosodva és sokszor rosszul is tudnak dolgokat, és ha annyira rossz 6 után enni, akkor a szervezetünknek éjszaka miért jobb sokkal az inzulinérzékenysége mint délután?A szervezet este/éjszaka is ugyanúgy emészt mind napközbe, hiába alszol, az emésztés ugyanúgy működik, a tápanyagot bizonyos éjszakai időszakokba jobban is hasznosítja, miért is lenne egészségtelen este 6 után enni?Alá tudod támasztani bármilyen ész érvvel?Mert azt látom hog a lepontozás az megy, de hogy senki nem tudott semmilyen érvvel megcáfolni az is biztos, a legkomolyabb érv egy régi mondás és hogy mert az orvos azt mondja (akik nem erre van szakosodva, ők nem dietetikusok, ha az orvosok ilyen szinten értenének hozzá nem lenne szükség külön szakirányzatra)

2016. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!