Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a baj, hogy unom már a pc...

Az a baj, hogy unom már a pc játékokat, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Régen még élveztem, haverokkal játszodtunk jó volt, volt több játék is, de már azt érzem egyedül maradtam ebben, mindenki mást csinál, kinőtte, most jöttem rá én is hogy nincs sok értelme, nem látom értelmét játszani, inkább csak idő pazarlásnak tartom, nem élvezem.. ezt az egészet viszont sajnálom is, hogy már vége annak a kornak. S sajna nem lehet az hogy hátra dőlök és mindenféle gond nélkül játszak.. ugyanis fejlődni kéne sok más dologban.. csak nem tudom miben, mit kellene csinálnom? Mit szoktak csinálni 25-26 évesen az emberek?
2016. nov. 8. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb 25-26 éves már rég egy cégnél dolgozik diplomával a zsebében. Illetve van már egy kis egzisztenciája (autó, albérlet majd később saját ház), meg elég gyakori, hogy már évek óta a barátnőjével/élettársával él együtt. Szabadidejében pedig haverokkal bulizik, barátnőjével welnesszezik, vagy külföldön lazul. Illetve van a másik véglet, akinek nem jött be az élet (pl. nem szerzett diplomát vagy nem elég talpraesett/okos) az pedig 8-12 órában monoton melót végez, ilyen-olyan formában és kvázi semmi másra sincs ideje. Nem tudom te melyik táborba tartozol, de remélem nem a harmadik egyben legrosszabb kategóriába. Történetesen a mamahotel lakói, akik huszonévesen is totál életképtelenek és bele sem gondolnak, hogy mi lesz a jövőben, ha esetleg beüt a krach (szülők meghalnak vagy kirúgják őket).
2016. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# De jól írtad le !

Kérdező: hány évesen jutott el ez a tudatodig? Nem bántás képp! Vannak akik közel 30hoz is kockulnak

2016. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a többség jó esetben tanul vagy dolgozik vagy egyszerre csinálja a kettőt, azt nem mondom, hogy már stabil élete van, mert az a szüleim korosztályára jellemző volt, de most nem abban a világban élünk, de az, hogy csak játszol ennyi idősen, luxus, szóval lehet játszani lazítási céllal is, ahogyan én csinálom, és így nem ciki 30 fölött sem, de azért ne erről szóljon már az élet. :-)
2016. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!