Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a példaképed? Miért?...

Ki a példaképed? Miért? Fontos, hogy legyennek példaképeink?

Figyelt kérdés

Állítólag fontos. Állítólag példaképeinkké válunk.

De akkor mi van azzal, hogy "Légy önmagad"



2016. nov. 9. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez az hogy kb minden ilyen mondásnak megvan az ellentéte is.
2016. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

A példakép azoknak fontos akik el akarnak valamit érni az életben.

A légy önmagad, meg azoknak akik nem.


Példaképem: Dwayne Johnson, Gordon Ramsay.

2016. nov. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Senki.

Én én vagyok. Nem jó,nem tökéletes.

De dolgozom rajta....

2016. nov. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítja senki, hogy a példaképeinkké válunk. Nekem pl. kiskoromban Madonna volt a példaképem. Olvastam az életrajzát, és tetszett, hogy mennyire kitartó és keményen dolgozik azért, amit akar. Ez arra ösztönzött, hogy mondjuk ötöst írjak töriből. Nem arra, hogy világhírű énekes legyek. A példakép az, aki inspirál arra, hogy önmagad legjobb verziója legyél.
2016. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Blade Bone ***** válasza:
Nekem nincs példaképem, vagyis inkább úgy mondanám, hogy ezt nem egy konkrét személyhez kötöm, hanem sokkal inkább az érzéseimhez, a boldogságomhoz... képeket látok magam előtt, hogy milyen boldogak vagyunk a családommal, akikről nincs konkrétan "feljegyzés" hogy milyenek, hogyan néznek ki, magamról sem, mert csak is az számít, hogy boldogok legyünk. Egy valamiről van csak feljegyzésem, vagyis szebben mondva valakiről, aki mellett úgyérzem mindez valóra fog válni és örökké tart majd. :)
2016. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2# te konkrétan nagyon hülye vagy.


Valakinek, mint például neked is, példakép kell ahhoz, hogy kitaláld önmagad, valaki meg kitalálja saját magát is :)


Valakinek példakép kell ahhoz is, hogy reggel fel tudjon kelni annak érdekében amit a példakép sugall, hogy olyan lesz, ha ezt v. azt megcsinálja, más meg akinek nincs példaképe, saját magától is megy, hehe!


Szóval hülye vagy. Hiába van példaképed, rajtad nem segített.

2016. nov. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Nekem legalább van, te meg kit érdekelsz?

2016. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 6 A példakép egyébként is ahhoz kell, illetve jó ha van, hogy ne mindenre magadtól keljen rájönni, hanem ha valaki már előtted megcsinálta akkor irányt tud mutatni, de te csak menjél fejjel a falnak, rajtad az segít leginkább, vagy ha ledobnak a tajgetoszról.
2016. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, minek azxd
2016. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A peldakep nem arra kell, hogy olyan legyel mint ő hanem h konnyebben fejleszd altala magadat adjon egy alapot hisz valamit jol csinalt ha elerte azt amit es inspiraciot talalj benne ...
2016. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!