Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket...

Ismertek olyan embereket akiknek nincs meg az éretségiük?

Figyelt kérdés
De ennek ellenére is inteligensnek mondható a társainál, van jó munkája, viszonylag jó életet él, és meg van elégedve?.
2016. nov. 9. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Te is testközelből tapasztalod mi az a helyesírás hiánya.

Ismerek ilyet, és én is hasonló vagyok annyi különbséggel hogy még nem élek sehogy, de nem szándékozom egy gyárban dolgozni apró pénzért három műszakban, úgyhogy kitalálok valamit.

2016. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Ismerek ilyeneket, de nekik nem okoz gondot, hogy kiírjanak egy kérdést bántó helyesírási hibák nélkül.


Elég okos és kreatív ahhoz, hogy sikeres vállalkozó legyen.

A másik elég okos volt 14 évesen ahhoz, hogy tudja, hogy álmai munkájához nem kell érettségi, és ha jó lesz, remekül megél belőle. Igaza lett.


Ahogy a kérdés kiíróját elnézem, sose megy át az érettségin, viszont nem értem, mikből gondolja, hogy intelligensebb az átlagnál. Szerintem legyen elégedett akkor is, ha árufeltöltőnek sikerül elhelyezkednie.

2016. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor már kérdést se teszek fel..
2016. nov. 9. 09:07
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nevetséges, hogy helyesirási hiba nélkül lehet csak veletek kommunikálni, mintha már nem is lenne ember aki egy kis hibát vét.. Azt meg már hozzá se teszem, hogy nem magyar billentyüs a laptop.
2016. nov. 9. 09:15
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Ismerek, és nagyon szeretem, ha valaki iskolák nélkül is tud jól gondolkodni, és elégedett, vidám, jó az élete. (Nagy tahóság rázúdulni a helyesírásra és félreérteni - sok iskola után - hogy ő többre tartja magát az "átlagnál"- ami természetesen nem is létezik, nincs olyan, hogy Átlag Ákos, csak statisztikákban.)
2016. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
nem az érettségin múlik a jó élet.
2016. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Én az vagyok. Nincs érettségim, mert szakmunkásképzőt végeztem. Jó állásom van, nemzetközi kamionsofőr vagyok, fizetésem havi nettó 550 ezer. Elégedett vagyok, és intelligens is.

A diplomás volt barátnőm mindig lenézett anno még együtt voltunk. Azóta ő már az exem. Most meg én röhögök rajta, míg ő a diplomájával havi 200ért dolgozik, egy lepukkant lakásba lakik, míg én újépítésű lakóparki lakásba. Ő azóta se tudott férjet fogni, egyedül van, nekem meg családom van feleségem gyerekem. Miért ne lennék elégedett? Csak mosolygok a világra.

2016. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ismerek. Olyan van sok, aki viszonylag jó életet él. Nem mondanám, hogy jó munkája van, inkább sokat dolgozik.

Az sem annyira jellemző, hogy intelligensebbek legyenek az átlagnál.

2016. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ismerek sok ilyen embert.

Pl: Húgomnak sincs érettségije. De van 3 szakmája, és ma sikeres kutyakozmetikus, nagyon jól él.

Az egyik férfi gyerekkori barátomnak sincs érettségije, de ma mégis sikeresen boldogul villanyszerelőként a saját kis vállalkozásában. Ő alkalmazz 5 embert.

Nekem van érettségim mert azt hittem azzal többre viszem. Felesleges pénzkidobás volt, mert külföldre mentem, és itt finoman mondva is: kitörölhetem a fenekemet vele.

2016. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!