Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok a pontatlan,...

Ti is utáljátok a pontatlan, megbízhatatlan embereket?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van ennyi pontatlan, megbízhatatlan ember. Megbeszéljük, hogy találkozunk valamikor, és persze, hogy nem ér oda, rosszabb esetben nem is hív fel, csak késik. Annyi eszük nincs, ho9gy előbb induljanak el? Olyan is van, hogy megbeszélünk valamit, aztán meggondolja magát az illető, hogy mégsem úgy és nem azt...


Furcsa, hogy a munkahelyeikről ezek az emberek sem mernek elkésni, csak a baráti kapcsolataikat kezelik ilyen hanyagul.


Ti is ismertek ilyen embert? Nincs elegetek belőle?



2016. okt. 1. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is idegesít. Szerintem alapvető tisztelet, hogy ha késünk, akkor legalább szólunk, hogy a másik ne várjon hiába. Nekem is volt két ilyen ismerősöm. Nagyon zavaró volt, mert én mindig pontos vagyok. Vagy ha valami közbejön, akkor szólok. Már nem vagyunk rendszeres kapcsolatban egyikkel sem, szóval ez a probléma megoldódott :)
2016. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően kerülöm az ilyen embert,de sajnos a szolgáltatók mesterurak nagy része ilyen ,hazug és tisztességtelen,magasról tesz arra mit mondott. Őket nehezebb kerülni,bár csak egyszer játszhatják el ezt,de sajnos a másik is ugyanolyan kamus..
2016. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen, én is utálom. De ismerek olyanokat, akik a munkahelyre sem képesek pontosan menni. Hetente 2-3 alkalommal késik 5-10 percet. Én egy utolsó trógernek, semmirekellő hitvány embernek tartom az ilyeneket. Főnököm ezt elnézi, de én már kirúgtam volna ezeket. Én már közel járok az 50-hez, én még megtanultam, hogy mi az a pontosság, de ahogy haladunk a korral a 20 felé, egyre kevesebb jelentőséget tulajdonítanak ennek, és sok minden másnak is, amitől becsületes ember lehetne.
2016. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én hozzájuk kések.
2016. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A hármas válaszoló nagyon igazat adok, én is úgy veszem észre, hogy a "mai fiatal" korosztály, a huszonévesek már nem olyan tisztességesek és pontosak, mint az idősebb generáció tagjai.


Persze ne általánosítsunk, de a kevés kivételtől eltekintve ez a jellemző rájuk sajnos. Nem is szeretek barátkozni fiatalabbakkal pont emiatt, nincs szükségem link emberekre.

2016. okt. 1. 12:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos több ilyen ismerősöm is van. Ezzel szemben én meg a másik véglet vagyok, mindenhova kb. fél órával előtt érek, nehogy elkéssek. Ez a része a dolognak persze magánügyem, de emiatt sokszor egy órát is várok rájuk. Jó eset még, ha szólnak (kb. amikor már eljön a találkozás ideje...), hogy késni fognak.

Van aki ennyit sem tesz meg, én meg gondolkodhatok, jön-e egyáltalán.

Egyszer-egyszer bárkivel előfordulhat, de aki mindig ilyen, azt kerülöm.

2016. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én amikor mentem volna tűzoltóságra dolgozni akkor késtek, és rossz címet is adtak meg. Hihetetlenül dühös voltam, hogy élhetnek ekkora retardáltak. D

e azért ők mondogatták, hogy ezt komolyan gondolják, szóval tényleg jöjjek el...


Az középiskolám is ilyen igénytelen hányadék, tankkönyvosztás, meg ilyen fontos dolgokról rohadt későn informálnak (pl. egy nappal azelőtt mielőtt megtörténne). Nagyon feltudnak ilyenekkel idegesíteni.

2016. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"Én már közel járok az 50-hez, én még megtanultam, hogy mi az a pontosság"

Azért a hozzád hasonló emberek is megérnek egy misét, akik ráérnek azt lesni hogy 5 vagy 10 percet késik a másik a munkából. :D


Amúgy ez a mai fiatalok téma ott bukik, hogy nagyjából az összes projektvezetőnk 50+ éves, és nem perceket, hanem órákat késnek (aztán lemondják az egészet a fenébe).

2016. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

" huszonévesek már nem olyan tisztességesek és pontosak, mint az idősebb generáció tagjai. "


Azokra gondolsz akik a szocializmusban tanulták meg h hogyan kell hazavinni a fél gyárat?

2016. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Nem mondanám, hogy utálom, de rettentően bosszantanak, és ha többször eljátsszák ezt velem, akkor legközelebb inkább nem is találkozok velük :D
2016. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!