Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha veszekszek a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekszek a baratommal utana higyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kisse osszevesztem a pasimmal, mert a stilusaval voltak gondok.. Es igazabol megbeszeltuk, meg bocsanatot kert, en meg mondtam, hogy semmi baj, csak valtoztasson. De nem tudom hogy most akkor egy kicsit tavolsagtartobb legyek vagy tegyek ugy, mintha mi sem tortent volna.. 1honapja vagyunk egyutt es igazabol ez az elso komolyabb kapcsolatom, meg tapasztalatlan vagyok az ilyenekben.. :(
2013. okt. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nagyon gáz, ha ezt is meg kell kérdezni.
2013. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te voltál-e a hunyó vagy sem.
2013. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
stilusával, mint öltözködés, vagy mint viselkedés?
2013. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tégy úgy mint ha mi sem történt volna, de ha megint gond van a stílusávan szólj rá
2013. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd el neki, de egy ideig még azért ne borulj a karjaiba., éreztesd hogy szereted de maradj visszafogott még pár napig. Ha újra megint gondok lennének a viselkedésével, akkor emlékeztesd erre az esetre. Azért vigyázz ezzel mert ha túl könnyen ráhagyod, akkor egy idő után azt fogja gondolni hogy "bármit megtehetek, úgyis megbocsájt, aztán mintha mi se történt volna". Szóval érted...
2013. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A viselkedesi stilusaval voltak gondok.. Es felek hogy nehogy azert en is tulzasba vigyem azt, hogy folyamatosan ezen ragodok, vagy hogy piszkalom ot..

Koszonom a valaszokat:))

2013. okt. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!