Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy profi (versenyző) korcsoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy profi (versenyző) korcsolyázó srác elhívott egy edzésére és utána még korizgatni. Én nem valami jól korizom. Mit csináljak? Hogyan viselkedjek? Ez az első randim.15/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Accept the question.
2013. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Egy randinak az a célja, hogy jobban megismerd a másikat. Nem gond ha kicsit ügyetlen vagy, nem fogja érdekelni.:)
2013. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először is a korcsolyázás nem sport!a foci,box,karate,úszás igen de az nem!főleg ha hozzá harisnyában táncikál!

amugy mond meg neki hogy te nem tudsz és ő majd megtanít így közelebb fogtok kerülni egymáshoz szerintem!

2013. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéld le róla. Csak nevetségessé válnál, ha nem jól menne. Kész csőd lenne.
2013. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a negyedik válaszolónak nincs igaza. Ha tetszel neki, akkor segíteni fog és aranyosnak tartja majd az ügyetlenkedést is.


Ha a kori nem sport, akkor művészet. És nehezebb mint a foci.

2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!