Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz hogy a csúnyácskább...

Az igaz hogy a csúnyácskább nőkkel lehet meghóditani a szép lányokat?

Figyelt kérdés
Az egyik teszem hozzá (kövér) kollegám azt mondta hogy ez egy jó trükk arra hogyan lehet felhivni egy szép lány figyelmét, ez igaz? Az a vicc ezt ő is mondta meg én is tapasztaltam, ha egyedül vagyok kutyának se kellek, rám se néznek, viszont ha már látják hogy egy átlagos lánnyal vagy náluk csunyább lánnyal vagyok, ezt látják, akkor egyből odajönnek ezek a szép nők, akik azelőtt észre sem vettek. Miért van ez?? Tényleg igy lehet csak érvényesülni nőknél?
2016. nov. 11. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom, azt hiszik, akkor neked a belső számít, nem a külső.
2016. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm ez jó! na akkor ezt fogom figyelembe venni, mert másképp tényleg nem lehet kapcsolatba lépni nővel
2016. nov. 11. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt úgy hívják, hogy rivalizálás - sok baj és keserűség forrása, rendszerint mindenki veszít ebben a harcban, a szerelemhez köze nincs.

És mi lenne,ha esetleg a lovagias, figyelmes, empatikus, természeteddel közelítenél

és nem egy "csúnyácska" fegyverhordozóval, akinek persze ez megalázóan fáj, és ellenséges hadműveletbe fog, és se vége se hossza a rivalizálásnak?

2016. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt úgy hívják, hogy kihasználás, és mocskos dolog, egyik nő sem fog szeretni, ha megtudja, sem a "csúnyácskább", hogy ő csak egy eszköz volt, sem a "szebb", hogy baleknak nézted, ráadásul még az is előfordulhat, hogy a "szebb" kiáll ellened a "csúnyácskább" mellett, hogy lehettél ekkora tapló. Két szék között könnyen a padlóra eshetsz ezzel a módszerrel, de sok sikert. :-)
2016. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a kihasználásra gondolok. Több olyan férfi ismerősöm is van, akik jónak néznek, megvan a férfi külsejük, még sem egy top lánnyal vannak együtt.. s ezek a férfiak is csak azért érvényesülnek a nők többi tagjainál, mert hogy van barátnője.. De ha nem lenne, senki rá se nézne. de igy el vannak ezek a férfiak. Valahogy én is igy képzelném el, nem feltétlen hogy kihasználjak egy csúnyább csajt, hanem ellennék vele, na meg persze azt is elviselem hogy más nők is észrevesznek, és még játszhatok is velük. Ezek a szép nők meg arról hiresek általában hogy nagy az egójuk, és előszeretettel nyulják le a férfit más tőlük csunyább csajtól, na de meddig? megrontják a kapcsolatot, egyszeri alkalom aztán ennyi.
2016. nov. 11. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát hm ja öö hm. (nőként ehhez nem tudok többet hozzátenni, mint amit a 3-ban írtam, azért találj egy igazi társra, azt kívánom)
2016. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért kihasználás. Nem azért vagy vele, mert ő kell, hanem azért, mert te igazából másokkal akarsz lenni, és ezt így akarod elérni...
2016. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert máshogy nem müködik! Egyedül vagyok, akkor semmi érdekes nincs bennem..
2016. nov. 11. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez egy hazugság, másrészt pedig ezzel a módszerrel te leszel "az a Szabó János", akit a Pa-Dö-Dö is megénekelt... Jobb, ha taplóságból szerzel hírnevet?

Szerintem inkább keresd meg magadban, mivel lehetnél önmagadban érdekes másoknak.

2016. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha Egyedül vagyok, akkor semmi érdekes nincs bennem.."


Ez egy nagyon nagy tévedés!!!! A végtelent hordozza minden ember magában, végtelen érdekes is minden ember, ezen érdemes dolgozni, mert itt a baj forrása.

(Nekem nagyon tud hiányozni az egyedüllét, ha egyedül vagyok, akkor érzem igazán, milyen nagyszerű, hogy VAGYOK, milyen nagyszerű a világ, milyen jó hogy mélyebbre juthatok a megismerésben, milyen jó, hogy azt valahogy kifejezhetem (munkámban, rajzomban, írásomban), milyen jó, hogy senkihez sem kell alkalmazkodni. Egy-egy ilyen egyedüllét után milyen jó ezt egy-egy értelmes empatikus emberrel megbeszélni, vagy milyen jó vele együtt hallgatni. Milyen jó élni.)

2016. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!