Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonylag szép/szebb fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag szép/szebb fiúk, lányok! Ti nem szégyelltek csúnyácskább párotokkal megjelenni?

Figyelt kérdés
Nem azért mondom, nekem nincs párom és nem is vagyok olyan szép. De mondjuk azért azt elvárnám egy párkapcsolatban, hogy a fiú hasonlóan ápolt, és kellemesebb külsejű legyen, szóval hozzám illő. És többször is látok olyan hogy nagyon csúnya lánnyal van egy helyes fiú vagy fordítva, helyes lány csúnya fiúval. Lehet hogy én nem szívesen jelennék meg így az utcán valakivel.. felszínes vagyok, lehet, tényleg a belső a legfontosabb, de őszintén!! TÉNYLEG van olyan akit EGYÁLTALÁN nem érdekel a külső?? Kicsit se?? Szerintem azért kell valami ami megfog egy emberben külsőleg is, nem??
2013. dec. 1. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenkit érdekel, de az, hogy te külsőre úgy ítéled meg, hogy az adott srác/lány csúnya, még nem biztos, hogy a párkapcsolatban lévő feleknek is így jön le. szubjektív.
2013. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem jártam még csúnya fiúval. De azt tegyük hozzá, hogy mindenkinek más a szép és a csúnya.
2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinted csúnya a másik párja, de ha ő összejött vele, ő nyilván nem tartja annak, megfogta valami a külsejében, nem?
2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most a csúnyát arra is értem, hogy mondjuk ápolatlan és hanyagul öltözik. Nekem megáll az eszem hogyha én kiöltözök egy randira, mert azért csak randi, a fiú meg belibben a legretkesebb melegítőjében mint valami csöves, jéézus. :D
2013. dec. 1. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ember általában olyan lánnyal/fiúval jön össze, aki valamiért tetszik neki. Ha meg nekem tetszik, akkor miért szégyellném?
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Amazon lány ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha kicsit csúnyácska lenne, csak ne legyen igénytelen. Ha szeretsz valakit úgyis megszépül a szemedben.
2013. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindegy miben megy a randira, nem kell kiöltözni. Sőt, nem is lenne jó az, abban legyen, amit amúgy is hord, én is úgy szoktam menni. Az mondjuk már kicsit gáz, ha valaki a hétköznapokban is retkes melegítőt hord, a viselkedésről ami általában ehhez párosul, meg ne is beszéljünk...
2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 nem az hogy kiöltözni, estélyiben meg kosztümben, de azért csak a legjobb ruhámat veszem fel hogy imponáljak a másiknak nem? :) meg szerintem ha valaki igényes a külsejére akkor másra is, személyiségben vagy bármi.


ez a többség, biztos van más is de a tapasztalat szerint ez így van.

2013. dec. 1. 20:34
 9/12 JoeyTribbiani ***** válasza:

Én nem tudok válaszolni nekem nagyon gyönyörű barátnőm van :)

De ,hogy ő hogy nem ég be velem azt nemtudom :D

2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Imponálni nem az öltözködéssel kell, inkább a valódi, hétköznapi énemet lássa és én is arra vagyok kíváncsi, nem valami felcicomázott változatra.
2013. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!