Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden férfi kifejezetten szép barátnőt? Miért nem jó nekik egy csúnyácskább?

Figyelt kérdés
Pláne, ha ők maguk sem Adoniszok.
2016. jan. 26. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert nekünk nem jó a szamár, ha nincs ló!
2016. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert minél szebb a nőm, a gyerekeink is esélyesen annál szebbek lesznek.
2016. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a csúnyácskább lány minden más téren lekörözi a szépet akkor a csúnyácskábbat választom,persze ha ő hajlandó velem ismerkedni.:)
2016. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert a férfiak mindig többre tartják magukat mint amennyit valójában érnek . A legtöbb férfi szuper csajt akar csak nem gondolnak abba bele,hogy a szuper csaj nagy igényének meg is kell felelni.
2016. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem elég az átlagos kinézetű. Az átlagost sosem negatív jelzőként értem, sokan annak tekintik. Elég, ha ápolt, igényes, hétköznapi lány. Mivel én is inkább ilyen vagyok, csak férfiben. Sosem álmodoztam szupermodellekről, meg is lett a jutalma, mert több nálam idősebb barátnőm volt már (komoly kapcsolat).
2016. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjem 2-éve elhagyott egy fiatalabb és csinosabb nőért , amivel nincs is semmi baj csak most meg vissza akar jönni hozzám. Tényleg csinos a csaj . Nem tudom mi az oka annak ,hogy vissza akar jönni,csak sejtéseim vannak.
2016. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten szép barátnőt akar mindenki.

Röviden a lényeg: Mindenkinek olyan van, amit nem szégyell. Nem fogok összejönni egy olyannal, aki abszolút nem szimpatikus nekem. Az meg, hogy én Adonisz vagyok, vagy sem, az nem tartozik ide. Láttunk már csúnya lányt, szép fiúval, és láttunk más szép lányt, csúnya fiúval. Baromi extrém és említésre méltó dolog egy ilyen témánál...

2016. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!