Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy srác néz, és szemez...

Ha egy srác néz, és szemez velem, de pár évvel idősebb, akkor az azt jelenti hogy bejövök neki? Van nála esélyem? Hogy hívjam fel magara a figyelmet?

Figyelt kérdés
Néz sokszor néz,szemezünk,viszont nem köszön nekem soha,és mivel pár évvel idősebb én eddig nem mertem kezdeményezni,de nekem írtózatosan bejön..Tanács?
2016. nov. 11. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit akarsz tőle?

Hogy feleségül vegyen? Akkor NE kezdeményezz!!!

Hogy beszélhess vele pár mondatot? Akkor nyugodtan!


Vagy mit?

2016. nov. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz akár te is nyugodtan. Elvégre női egyenjogúság van vagy mi.
2016. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy azért kérdezi, mert nincs tisztában a jogaival...
2016. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kéresd magad, kezd el játszani a pics+dat. XD Amúgy szólítsd meg bátran, de elsőnek jelöld meg face-en hátha elkezd neked írni. De az jó lenne mondjuk ha tudnád játszani magdat neki, izgatni stb. Mert egy tökös férfinek nem a szimpla beszélgetésre hanem a célirányos nőre van szüksége. persze részben magamból indulok ki. És azért is írom ezt mert a szimpla beszélgetésnél tovább sajnos nem jutottam még egy nőnél de a beszélgetés sem volt jó mert nem voltam elégedett egyik másik nőnél. Ugyan is azon az állásponton vagyok hogyha a gazdagok azonnal kaphatnak jó testü bombanőt akiért nem kell küzdeniük, akkor nekem miért kell bárkiért is? Csak azért mert nincs elég pénzem és hírnevem? ugyan már ez elnyomás. Igazságtalan a rendszer és ezt kihasználják a nők nincs is értelme semminek ha nem akar egyértelműen szexelni a nő. Mert ha akar akkor talán nem veszünk el az értelmetlen, félreértést generáló kommunikáció közepette.Az a baj hogy 2 egyforma ember nincs és ezt a nők nem értik meg és a félre értéeseket nem a megoldásokra használják fel hanem a kerülésre és a koholt indokokra ami miatt meghiúsul a szex stb. kapcsolat. Undorító állatok vannak a nők között manapság. szerintem emelj szoknyát, az a biztos!
2016. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!