Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy vannak...

Az miért van hogy vannak emberek akik nem veszik észre hogy majdnem nekem jönnek?

Figyelt kérdés
Miért nem látják a másikat? Miért nekem kell azt nézni hogy mikor vesz észre, mikor jön nekem? Mi baj lehet ezekkel az emberekkel? De már azt érzem hogy a szférámba, képembe jön
2016. nov. 13. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá. Magyarországon nagyon sokan figyelmetlenek. De nem direkt csinálják. Egyszerűen ilyen fajta emberek vagyunk. Nem figyelünk oda a másikra eléggé. (Persze sokan nagyon figyelmesek és őket tiszteljük) De sokan egyszerűen, nem is gondolnak arra hogy valakinek gondot okoznak.

ÉS az hogy belemásznak az aurádba meg a másik. Sok embernek nagyon kicsi az aurája és egyszerűen nem érzi amikor valaki máséba belép. Én utálom amikor sorban állok és a seggemben van és a nyakamban szuszog, előre lépek, hogy távolabb kerüljek tőle, de velem együtt lép. Ilyenkor (bár pont a testi érintkezést akarom elkerülni, de csak így veszik észre hogy a seggemben vannak) spontán tolatok egyet és akkor feltűik neki mennyire közel áll.

Amióta huzamosabb ideig külfölfön éltem és visszajöttem, akkor láttam mennyire figyelmetlen a többség magyarországon. AHol éltem, mindenki tisztes távolságot tartott, és úgy manőverezett mmindenki, hogy ne menjenek egymásnak, ha viszont véletlen nem vett észre valakit akkor meg bocsámatot kér.(Mivel azt észre vette hogy gondot okozott egy embertársának) De itthon a többség, nem direkt nem kér bocsánatot, hanem egyszerűen nem gondolnak arra hogy problémát okoznak a körülöttük lévőknek. Nem veszik észre. Így felesleges idegeskedni. EZek az emberek csak haladnak, gondolkodnak az aktuális dolgaikon és azon merre tartanak, csak a cél felé haladnak és nem veszik észre hogy fellöknek mindenkit. (De persze vannak a reggel munkába menő felnőtt zombik, akik a munkájukon agyalnak, és csak autómatapilótára kapcsolva sétálnak a munkahelyükre miközben forog az agyuk. Ők csak simán gondterheltek és nem figyelnek, mert tele a fejük.)

2016. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bevásárlóközpontokban gyakori ez. A eset: a másiktól várják el, hogy arrébb menjen; B eset: ott érzi magát biztonságban. Egyszer kerékpárúton velem szemben jött egy nő, az utolsó pillanatokban áttértem az ellentétes oldalra, majd elmondta közben, hogy szédülős, tériszonyos típus, ezért megy az ellentétes oldalon (mivel árok volt ott).
2016. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!