Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgettek egy barátotokkal/...

Beszélgettek egy barátotokkal/ismerősötökkel és idegesítitek. Tudjátk/érzitek mikor kell abbahagyni a beszédet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig veszem észre. De van, amikor nagyon látszik a másikon, hogy nem örül, hogy ott vagyok vele, olyankor bocsánatot kérek, hogy zavartam és odébb állok.
2016. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én (sajnos) szinte mindig észreveszem, és olyankor nagyon rosszul érzem magam, szégyenlem magam...
2016. nov. 13. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot olyankor és mondd, hogy nem akartad őket zavarni.
2016. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoktam de attól még rosszul érzem magam. igazából nem is az, hogy rosszul érzem magam, inkább megalázottnak érzem magam, nem tudom miért, mert ilyenkor mindig mondják, hogy semmi baj...nem értem...
2016. nov. 13. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy érzed magad, mikor velük vagy? Nem vagy feszült? Nem félsz attól, hogy a beszélgetés során valamikor olyat fogsz mondani, amit nem akarsz? Fel tudsz oldódni?
2016. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon közeli barátoknál igen, de mivel nem vagyok egy nagy társasági ember, összesen 6-7 ilyen barátom lehet, a többiekkel is simán tudok beszélgetni, de szinte rettegek, hogy valami olyant mondok, amivel megsérteném, kellemetlen lennei neki, stb..
2016. nov. 13. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésekből lehet.

ha nem kapsz kérdést,akkor alacsony a másik érdeklődés jelzője.

2016. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam ezt észrevenni sajnos, mert mindenkinél máshol van a "tűreshatár". Nagyon illetlen dolgot sosem csinálok, pl. nem tartok szóval olyan embert, aki látványosan nagyon siet vagy más miatt nincs ideje, és olyan sincs, hogy olyan embert tartok fel sokáig, akivel nem beszéltünk meg találkozót, és nem tudom, mennyi ideje van, meg a szót sem szoktam fosni, csak páromnak, legjobb barátaimnak, de velük meg pont összepasszolok. Ezen felül meg tényleg ízlés kérdése...
2016. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!