Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan békülnétek ki a...

Ti hogyan békülnétek ki a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
Ez a fiú az eggyik legjobb barátunk volt már régóta az öcsémmel.Együtt jártunk bulizni meg ilyenek.Kb összejött az öcsém egy lánnyal de mi azóta is ugyanugy joba vagyunk meg a csajt ő is megkedvelte mint barát.Az utóbbi két napban pedig megsértődött öcsémre,Ő mert vele nem annyit foglalkozik de pedig ugyanugy jóban vagyunk meg minden de már szóba sem akar velünk állni meg facebookrol is kötörölt minket.Csak én azt nemérte,hogy én rám miért haragszik mikor én semmi olyat nemcsináltam.Hogy lehetne ezt megbeszélni?

2016. júl. 29. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Én:fiú 22

öcsém:20

Barátunk:27

2016. júl. 29. 22:27
 2/5 anonim válasza:
Elég baj az, ha 27 éves létére ilyen felfogása van. Nem lehet hogy más van a dologban?
2016. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elég baj lenne ha 27 éves létére ilyen felfogása lenne. Nem lehet hogy más van a dologban? Egyébként én minél több közös programra hívnám el :)
2016. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég baj az, ha 27 éves létére ilyen felfogása van. Nem lehet hogy más van a dologban?
2016. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég baj lenne ha 27 éves létére ilyen felfogása lenne. Nem lehet hogy más van a dologban? Egyébként én minél több közös programra hívnám el :)
2016. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!