Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa tulajdonságok?

Furcsa tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Furcsa vagyok attól hogy: (?)

Szeretem ha esik az eső.

Szeretem ha hamar besötétedik (téli időszámítás).

Jobban szeretem a benti lámpafényt mint a napfényt.

Egyedül a feleségemmel vagy a kislányommal szeretek lenni vagy persze egyedül.De mással nem főleg órahosszákig.

Nem szeretek bulizni.

Utálom a nagyobb és kisebb társaságokat is.

Nem szeretem ha megérintenek vagy hozzámérnek.

Még sok hasonló dolgom van.Szerintetek nagyon elütök a "normál"-tól?Nektek is vannak fura tulajdonságaitok?



2016. nov. 11. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ertek hozza, de nekem kicsit szociofobnak tunsz. Meg furcsallom, hogy a mesterseges dolgok jobban bejonnek a termeszetesnel (pl. feny). Igaz, hogy van a telnek, a lampafenynek, a hidegnek egy meghitt hangulata, szoval ezt felig megertem azert.
2016. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mintha engem írtál volna le.

Annyi különbséggel, hogy nekem NÉHA bejön a bulizás, de főként kisebb baráti társasággal, pl házibuli.

Én is inkább lámpafény párti vagyok, szeretem a telet, téli időszámítást. Az esőt is szeretném, ha nem lennék megrögzött robogós.

Ebben nincs semmi furcsa vagy elítélendő, szimplán nem vagy "társasági lény".

Nálam valószínűleg azért alakult így, mert sokat csalódtam (és csalódok a mai napig) emberekben. Önzetlenül segítek sokszor, és nem, hogy megköszönnék, még hátba is szúrnak sokszor (az is jobb lenne, ha szimpán le$z@rnának).

Fura tulajdonság? Nekem az egyik részben a fent leírtakból fakad: képes vagyok egy órán át "beszélgetni" a 25 éves Opelommal :)

2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül :) Nekem is van egy Opelem de az csak 24 éves :)Vele ugyan nem szoktam beszélgetni de magamba előfordul főleg ha már alszik mindenki én pedig iszok valamit megbeszélem az aznapot magammal :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 11. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Bizony ez szociofóbia. Nem is kicsi.
2016. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, milyen Opeled van? Nekem Vectra. Leghűségesebb társam már 11 éve. Privben is írhatsz ha gondolod.
2016. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem F Astra 92-es.1.4 8v c14NZ.vANNAK EGYEDISÉGEI.pl:Motormelegedés kritikus a kilométeróra csal vagy 20-at az üzemanyagjelző szintén sosincs a helyén.Alapjárat ingadozik, de azért szeretem :) 1 éve van nálam.Előző autóm E34 BMW 525i 24v.192le.Más világ volt de már így jó ahogy van.Az eredeti témára visszatérve elképzelhető hogy tényleg szociofóbiám van.Amit nem tudok hogy kell-e tennem ellene vagy nem.Ki hogy látja?!
2016. nov. 12. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy kell-e tenni ellene, hanem az, hogy tudsz-e? És a válasz; nem.

Alapjában nincs is baj a jelenlegi állapotoddal, csak annyi, hogy marha nagy kockázatot vállaltál fel vele. A feleséged az egyetlen társad az életben. Feleség és barát egy személyben. Ha valami oknál fogva elveszíted őt, mindent elveszítesz, és nehezen kecmeregsz majd talpra.

2016. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, meg mindig nem ertek hozza, de en pszichologushoz mennek. Javulna az eletminoseged, ha nem csak a kocsi, az asszony es a baba lenne az eletedben.
2016. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as, ne vegyél rá mérget. Nekem is kb ennyiből áll az élet. Van az asszony meg a kislányom. 2 autóm, egy 25 éves opel, hobbiautó, első verdám, el nem adom soha, meg egy 1 éves taxim (dacia). Van két majdnem egyforma robogóm, patent állapotban (megrögzött robogós is vagyok). Nem járunk nyaralgatni, mert minek. Páromnak is megvan a maga hobbija, egyikünk se elmászkálós. A gyerek meg még kicsi, majd látjuk ő miben leli örömét.
2016. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt akartam valahogy én is finoman megfogalmazni amit az opeles kollegám hogy nem igazán vágyok sokkal többre mert úgy érzem viszonylag kerek az életem.Van családom, autóm, munkám, és hobbim is hétvégére.Nem tudom mi több kellhet egy embernek pont inkább erre törekszik a többség hogy ez meglegyen.Egy pszichológusszerintem tizenéves korban tud segíteni ilyen jellegű dolgokban amikor az ember még folyamatosan közösségekben kell hogy legyen.Így 30 évesen hiába venne rá hogy járjak el diszkóba :) vagy különböző bulikba (isten őrizzen) alig várom hogy hazaérjek a melóbol a kislányomhoz.Szerintem nagy gond nincs de ki hogy látja.
2016. nov. 13. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!