Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éljek normális életet ha...

Hogy éljek normális életet ha ilyen ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Az undorító külsőm miatt visszahúzódó is vagyok és egyáltalán semmi önbizalmam. Elég sz*r érzés azt nézni hogy körülöttem mindenki minden hétvégén bulizik, csajoznak, dugnak stb.. én meg itt vagyok egyedül úgy hogy soha nem volt senkim, soha nem csókolóztam, soha nem fogtam senki kezét és soha nem ölelt meg senki. Emellett kövér is vagyok, ha lefogynék ugyanúgy iszonyat ronda lennék csak a kötél nem szakadna el. Szóval teljesen leszar az összes csaj ha hozzám is szólnak akkor is csak azért hogy csesztessenek de általában csak kiröhögnek. A legtöbb csaj viszont szerencsére levegőnek néz. Soha senki nem beszélget velem, nem hív senki sehova szóval szinte mindig itthon vagyok mert nem tudok mit csinálni. Viszont annyira nagyon nem szörnyű mert a legtöbb korombeli csaj nem nagyon vonz.

Az öngyilkosságon soha nem gondolkodtam mert semmi értelme mivel amint írtam, elszakadna a kötél meg a Trónok Harcából is van még 2 évad.

Esetleg van valami facebook csoport a hozzám hasonló szerencsétleneknek?



2016. nov. 14. 17:11
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
18/f ezt elfelejtettem.
2016. nov. 14. 17:12
 2/27 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el, van 150 kilós ismerősöm és mindig van nője, egyszerűen csak nyitott, bulizik, mások szerint jófej, szerintem még csak az se, sok nő már azért is hálás ha valaki meghallgatja, beül vele valahova, nem az érdekli a legtöbb nőt, hogy hány kiló vagy.
2016. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Nyaff nyaff nyaff
2016. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
67%
Szia. Személyiséggel is meglehet fogni az embert. De akkor elkell járnod ide-oda.
2016. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Azért az arcod nem lehet olyan ronda... (nekem is az xd) de fogyj le, garantáltan jobban fogod érezni magad a bőrödben.

Az utolsó előtti mondatra meg egyszerűen nincsenek szavak :'D ez ám a (pozitív) hozzáállás. :P xd

2016. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

De tudtam, hogy lesz tipikus "de én ismerek valakit, aki olyan dagadt, mint egy ház és neki van nője, szóval bárkinek lehet" komment. :D


Megjelent paraszt is, aki azt gondolja, hogy mert alacsony és nagyon enyhén aszpi és talált nőt, bárki találhat. Arra vajon sosem gondolt, hogy van, akinek komolyabb problémái vannak?


Ezek tipikusan olyan esetek, mint mikor valaki kap egy rossz lapot meg négy jót.


Azok a kövér srácok, akik jó nőkkel mászkálnak, neurotipikusak, egészséges bőrük, hajuk van, keskeny vadász szemük, előrehúzódott maxillájuk, stb.


Ha tudsz angolul, ezeket a közösségeket tudom ajánlani:


[link]


[link] (most valamiért nem működik normálisan, remélem helyreáll, mert néhány troll-poszttól eltekintve minőségi írásokkal van tele)

2016. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6 azért te nem kicsit lehetsz beteg. Egyébként mi az a maxilla? Bárkinek lehet nője, de ha egy adonisz bent kuksol a szobájában, akkor csak attól, hogy ő jól néz ki nem lesz még nője. Ahhoz ismerkedni is kell. Kissé egyszerűbb ez a dolog,mint ahogy gondolod és igen ismerek baromi előnytelen külsejű embereket és mindegyiknek van párkapcsolata. Szerinted a dagadtaknak nem lesz felesége, családja? Nagy tévedésben vagy.
2016. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Amit itt írtál magadról ,biztos hogy így van? Mert valaki vagy valakik ezt mondták? Nem vagy túl szigorú magadhoz?
2016. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Egy adonisz nem kuksol a szobájában, mert középiskola alatt a környezetében lévő lányok felépítettek benne egy erős önbizalmat a törődésükkel/érdeklődésükkel és kialakult egy sűrű baráti hálója. Ha a szobájában kuksol az azért van, mert hiába hívják meg tíz buliba minden héten, tízre nemet mond.


A kérdezővel nyilvánvalóan nem ez a helyzet. Aki azt gondolja, hogy igen, valamiféle rózsaszín buborékban élhet.

2016. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Megjelent paraszt is, aki azt gondolja, hogy mert alacsony és nagyon enyhén aszpi és talált nőt, bárki találhat. Arra vajon sosem gondolt, hogy van, akinek komolyabb problémái vannak?"

Mi van kisgyerek? Fáj, hogy valaki nem illik be a "csak adoniszok kapnak nőt" tévképzetedbe?


"minőségi írásokkal van tele"

Annak az oldalnak köze nincs a minőséghez. Csak beteg, aszociális lúzerek hisztiznek rajta. A minőség az nem egyenlő azzal, hogy igazolja a beteg világnézetedet.

2016. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!