Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok azon a vélemény...

Csak én vagyok azon a véleményem, hogy Emma Watson egyáltalán nem dögös/szexi csaj?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon intelligens/kedves és romantikus, de számomra nem több, mint egy kislányos testbe bujtatott, arányos tiniarcú felnőtt nő. Tipikusan abba a kategóriába tartozik, akit ha akárhol meglátok, csak ennyit jegyzek meg: "Jé, ott egy lány... biztosan valami diák, helyes, de...de..annyira nem dögös. Vékony, picike mellei, törékeny vállai vannak, de...bocs, nem szexis." Szóval az a szürke kislány kaliber, akiben tökéletesen meg tudnám találni az intellektuális társamat, de annál semmi többet nem akarnék tőle. Nálam valahol itt kezdődik az álomszép szexis csaj kategória: [link]

Direkt valami szolidabb képet kerestem, hogy ne szedjétek le a fejemet, de tuti így is kapni fogom az ívet. Persze ez az én véleményem, de egy szexis csaj legyen egy kicsit "piszkos/vad"...és nőies (ha értitek mire gondolok :P).

Várom a ti hozzászólásaitokat.



2016. nov. 14. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek, egyáltalán nem jó csaj ez az Emma. A "jócsajsághoz" szerintem elengedhetetlenek a természetes nagy mellek (de még a szilikonos nagy is jobb a kicsinél). És ha már hírességek közül, akkor Christina Hendricks, Kat Dennings, Kate Upton, Kelly Brook, Ariel Winter.
2016. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak... Neked tényleg nem tűnik fel, hogy mennyire más a linkelt csajnak, meg annak az Amandának a melle? A 2.-nak teljesen reális méretű a testéhez viszonyítva, és a formája sem természetellenes, kivéve a pushopos vagy agyon szerkesztett képeken, de bőven találni olyat, ahol látszik, hogy normális mell formája van, nem pedig dinnye, mint az 1.-nek. [link]

Ilyen egy nagy méretű női mell. Ami az 1. csajnak van, az lehetetlenül nagy a testéhez képest, ilyet csak szilikonnal vagy nagyon komoly pushuppal lehet elérni. És a formája is, kerek, mint két gumilabda, totálisan dacol a gravitációval, egy ekkora méretű természetes mell fizikailag nem képes magától így állni. Szóval ha ilyet láttok, akkor valamilyen szinten át lesztek verve. Vagy push up a fele, vagy szilikon. A természetes nagy női mell lóg valamennyire. Kivétel nincs, max az űrben, ahol nem létezik gravitáció.

A kérdésedre válaszolva: Nekem Emma nagyon tetszik, én pont az ilyen bájos természetes lányokat szeretem, mert belőlük sminkkel, ruhával, meg csodamelltartóval bármikor lehet olyan nő, mint akiket te linkeltél. De a szilikonos kacsszájúakból soha nem lesz természetes szépség.

2016. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!