Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bevándorlók sújtotta országo...

A bevándorlók sújtotta országokban miért öltözködnek olyan kirívóan a nők?

Figyelt kérdés

A minap haverommal a migráns helyzetről beszélgettem és azt mondta, hogy az a sok nemi erőszak kivédhető lenne, ha a nők nem lennének olyan dögösek és szexisek. Igaza van? Azt mondta, hogy sokszor neki is óriási önkontroll kell, hogy ne "csepegtesse" a nyálát egy-egy csinos csaj láttán. Gondoltam magamban: "Te nem vagy normális!"

Viszont egy csinos nő nem vághatja le a mellét és csúfíthatja el az arcát, csak mert a kanos afrikaiak/arabok szabadon papírok nélkül garázdálkodhatnak a városokban. Viszont azzal én is egyetértek, hogy ilyen helyzetben nem kéne kiengedett hajjal, feszülős jóganadrágban és mélyen dekoltált felsőben akárhol megjelenni. Vagy én vagyok ennyire konzervatív?



2016. szept. 1. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő csinosan felöltözik, az feljogosítja a férfiakat arra, hogy nyugodtan meg lehet erőszakolni?

Elég idióta felfogás..

2016. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Én is úgy gondolom, hogy nem kellene kihívóan öltözködni - persze, aki akar, tegye, de nekem nem szimpatikus -, de nem a migránsok miatt, hanem mert ízléstelen.

De mondjuk a kiengedett hajjal nem tudom, mi a bajod.

2016. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kiengedett haj: ez miért kihívó? Kérlek magyarázd meg nekem.

Feszülős jóganadrág: ez valóban elterjedt manapság. Nekem egyáltalán nem tetszik, de ezt se tartom kihívónak. Legalábbis annyira nem, hogy ezért erőszakot érdemeljen az, aki viseli.

Mélyen dekoltált felső: vannak valóban igénytelen darabok, de itt sem gondolom, hogy ezért erőszakot érdemelne bárki is.


Ha mondjuk 2-3 lány elmegy szülinapot ünnepelni, és felvesznek miniruhát magassarkúval, akkor az már egy jelzés a pasiknak, hogy mehet a molesztálás?


Kib aszottul elcseszett világban élnénk..

2016. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem csak azon múlik ez, hogy ki hogyan öltözködik. Persze, nem kéne a nőknek extra rövid szoknyában és kivágott pólóban járniuk.

A kiengedett hajjal mi a baj? Van, aki mindig úgy hordja.

2016. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

ja járjon mindenki burkában... mert így a hormonok meg a szaporodási ösztön majd nem dolgozik a pasikban

tipikus a pasik mindig mást hibáztatnak mindenért

2016. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Kini :)) ***** válasza:
A kiengedett hajat nem nagyon értem, hogy miért lenne kihívó, de a többiben van igazság. Én is a kihívó öltözködés ellen vagyok, de nem a bevándorlók miatt, hanem mert utálom, ha vadidegen pasasok utánam bámulnak az utcán.
2016. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs JOGOD megerőszakolni senkit, ha az pucéran mászkál. Hívd rá a rendőröket, hogy valami gáz van vele, de hogy megerőszakolni... komolyan mondom, az ilyenek miatt leszek vénlány.
2016. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Most itt arról beszélünk, hogy minden pasi a lelke mélyén nemi erőszaktevő?
2016. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A haverod elég undorító. Isten mentse a nőket azoktól, akik így gondolkodnak.
2016. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te vagy konzervatív. Nem öltözködik kirívóan az, akinek ki van engedve a haja vagy testhez tapadó nadrágban van. De ha úgy lenne, akkor sem lehetne emiatt megerőszakolni. Amúgy meg azokból az országokból, ahonnan a bevándorlók jönnek be vannak bugyolálva a nők tetőtől-talpig, mégis megerőszakolják őket. Akkor szerinted az is kirívó öltözködés, ha már akárcsak az arca is kilátszik a nőnek a ruhából????

Egyébként az miért van, hogy egy pasi végigmehet az utcán félmeztelenül (itt Szegeden nyáron naponta láttam ilyet!), és az nem számít kirívónak, de ha egy nőn van felső ruházat, csak mondjuk mély a dekoltázsa, az meg igen???? Sokkal több ruha fedi a testét, mint a pasiét, akin szó szerint semmi nem volt, akkor azon a pasin miért nem háborodik fel az utca népe? Ezen kéne elgondolkozni egy kicsit szerintem!

2016. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!