Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, nekem az nagy...

Mit csináljak, nekem az nagy stressz nyomás h nőnél teljesiteni kell?

Figyelt kérdés
Sok idő után most úgy néz ki alakul a dolog egy lánnyal, csak tartok attól hogy mivel eddig nem ez volt, nehezebben is fog menni az ágyba, lehet nem tudom elsőre megadni ami kell neki.. kicsit tartok tőle hogy elmegy a kedve, még ha mondom is neki.
2016. nov. 18. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem akarok pasit, mert nem akarok megtanulni főzni, és nem akarok eltartani valakit. Evvan.
2016. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én viszont akarok, csak hát na, ezek olyan biológiai testi lelki folyamatok hogy nem megy egyik napról másikra, sok lány ezt nem érti. csak jönnek hogy ez kell az kell. Ha meg kis hiba is becsúszik, nem tökéletes akkor annyi
2016. nov. 18. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jo pszichologust.
2016. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi mar ember

A szex a vilag legtermeszetesebb, legosztonosebb dolga

Egy percig nem kene rajta gondolkodnod es nem lenne semmi bajod

Jon magatol a dolog, persze ha raparazol, akkor nem

De ha szeret a csaj, akkor tok mindegy

Meg o is ugyanugy meztelenul van, ott van, teljesiteni akar, ki akar elegiteni, elvezni akarja... szoval erted. Nem lesz rajtad a vilag szeme, o is ugyanabban a szituban lesz :D

2016. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan nem így van.

100%, jól teljesítesz majd és 100%, nem megy el tőle kedve.

2016. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rágörcsölsz, pont akkor igen esélyes, hogy nem fog menni... Nyugi... Ha szeret, nem fogja nézni a szintidőt vagy tökéletességet, lehet, hogy ő is aggódik, hogy ő nem jó neked. Ha igyekszel jó lenni, örömet szerezni neki, akkor tuti belejössz. Bizonyára kelleni fog egy tanulási folyamat, akkor is, ha vérprofi lennél, mert ő egyedi...


Ha nem adod meg elsőre, de harmadjára igen, az nem is rossz. Van, aki sose adja meg és nem is érdekli. Na az a probléma.

2016. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!