Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezt a menstruáció...

Szerintetek ezt a menstruáció okozza, vagy valami más gondom lehet?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és az utóbbi 1 hétben nagyon nehezen viseltem az életet. Nem tudom, hogy csak azért, mert most jött meg, és annak az előjelét éreztem erősen, vagy valami más gond lehet vele. Időnként nyomó fejfájásom volt és van is. Olyan, mintha iszonyatos indulat lenne bennem, és az nyomná a fejemet belülről, pedig valójában nem vagyok dühös. Rezignálttá válok, és rossz kedvem lesz, amikor ez előjön. Nagyon rossz érzés időnként teljesen be is tudok tőle pánikolni, hogy "Te jó ég! Minden rossz!" Sírógörcsöt kapok, stb. De a másik pillanatban pedig, ha valami felvidít, akkor teljesen felhőtlen a boldogságom, mintha a legpozitívabb hangulatban lennék. Szokott hangulatingadozásom lenni a menstruációs időszakban, de eddig sosem párosult migrénnel, és ekkora érzelmi hullámvasúttal.

Mit gondoltok? Érdemes lenne ezzel felkeresnem egy szakembert? Vagy várjak, és inkább igyekezzek magam kezdeni valamit ezzel az egésszel?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 22. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A tüneteid PMS (pre menses szindróma) szerűek. Ha valóban az, pszichés módszerekkel gyógyítható
2016. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!