Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány munkahelyed volt eddig,...

Hány munkahelyed volt eddig, és hány éves vagy? Tényleg általános a stresszelő, nyomasztó főnök, vagy nálatok általában jó a légkör?

Figyelt kérdés

Kezdem én:Nekem az első rendes munkahelyem 2 évig tartott, de váltanom kellett. Ott szerettem a kollégáimat és a főnökömet is, jó légkör volt.

Azóta 2 rosszba futottam bele, ahol a főnök szétstresszeli a dolgozókat és gyomorgörcsöt, szorongást okoznak.

Azt mondják ez az általános a munkahelyeken.

Nálatok hogy van?



2016. szept. 11. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

kb 8 éve dolgozom, és eddig 6 munkahelyem volt.


mindegyik egy rakás sz@r volt minden szempontból, mind munkatársilag, mind fizetésileg, mind vezetőileg.

2016. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
* 27 éves vagyok
2016. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

23 vagyok

Eddig több helyen is dolgoztam, a sulis gyakszikat nagyon rosszul éltem meg, elsősorban saját rossz hozzá állásom miatt is (akkor még 19 voltam) és mert emiatt sokat csesztettek. Ehhez képest felüdülés volt, amikor 21 évesen ismerősökkel együtt kezdtem dolgozni és jól éreztem magam, mindaddig, amíg nem túl "bulisra" vettem a dolgot és szétszórt lettem, aztán kirúgtak. A főnök korrekt volt, kicsit fostunk mikor jött, de ha látta, hogy minden rendben akkor nem szólt semmiért. Ez után még jött egy rövidebb időszak ,ami nem rég ért véget. A főnököt sztem 3 hónap alatt 1x sem láttam nevetni velünk együtt... ellenben dolgozni se nagyon. Inkább, csak intézte az ügyeket.. de ezt kb. mindenhol tapasztaltam, hogy nem szakadtak meg. Habár, ez a dolga... A dolgozók az utóbbi helyen jóval parasztabbak voltak, gátlástalanabbak és ezért több zavaró konfliktus helyzet alakult, mint vártam. Utóbbinál mindenki szidta a főnököt, amikor jött még akkor is szinte grabancánál fogva zavarták volna el, mert a kollégák konkrétan többet értettek a munkához, mint ő és csak kombinált mindig ,ha bejött.

2016. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lumia 532 ***** válasza:
68%
egy munkahelyem volt csak de nagyon szar volt
2016. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak egy és nekem nincs vele semmi bajom:) 19/L
2016. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok. 3 munkahelyem volt, abból kettő csak nyáron diákmunka. A 3.ik helyen pedig most kezdem a 2. évet. Mindhárom helyen jól éreztem magam. Most egy kicsit nagyobb a stressz, nyilván több felelősség is van rajtam, mint egy diákon, dehát többet is keresek. Elsősorban a szűkebb csoportunkra koncentrálok, Itt rendes a vezető, a többiekkel is jól kijövök, mindenki dolgozik teszi a dolgát. Tágabban nézve a helyet, már vannak problémák. Nyáron többen is felálltak, ez azért megbélyegzi a munkahely hangulatát egy kicsit, de ezt rendezzék le ők a csoportjukon belül. Nálunk a nagyfőnök is nagyon rendes egyébként, de vele túl sok interakcióm nincs. Szóval nálunk jó a légkör, leszámítva azt az egy csoportot a négyből, de ott is ők kezdték el egymást fúrni, egymás zsebében túrkálni és nem a főnök.
2016. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33 vagyok, ez a 4.munkahelyem s gyesen is voltam már, igaz 1 helyen 4 évet húztam le. Már én érzem magam rosszul, de eddig csak én léptem vagy ahonnan nem akartam, az csődbe ment. A régieknek 2-(max!) 3 munkahelyük volt.
2016. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25 vagyok, első munkahely 2 éve.
2016. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, 3 munkám volt, ez a mostani nem lenne rossz, de nagyon kevés a pénz, úgyhogy sokáig nem fogok maradni.
2016. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 23 éves vagyok, még egyetemre járok, de mellette eddig dolgoztam.

Először a szakmai gyakorlatot csináltam meg egy OKJ-s szakon, maga volt a borzalom az a 3 hónap, a légkör ugyan jó volt, de legtöbbször unatkoztam.

A második helyen csak 3 hónapig maradtam, egy munkaközvetítő iroda volt, ahova mint később kiderült netről kellett keresni cégeket és rávenni őket személyes tárgyalás során, hogy fizessenek be x összeget, de munkát nem garantáltunk. Mivel felfordul a gyomrom az ilyen átverős dolgoktól így gondolkoztam a felmondáson, végül az adta meg a löketet, hogy egy asztalos cég képviseletében megjelent ember meg akart verni a tárgyaláson.

A harmadik helyen 1 évig bírtam, ez volt a legjobb, ha épp nem volt munka akkor neteztem, filmeztem, végül azért hagytam ott, mert hétvégén is kellett dolgozni és a végén mivel nem bírt a beosztást készítő (szinten ugyanabban a munkakörben dolgozott, csak ő csinálta a beosztást is) direkt mindig úgy osztott be, hogy hétvége is beleesssen, így nem volt magánéletem.

A harmadik helyen szintén egy évig bírtam, maga volt a pokol. A pénzügy osztályon tevékenykedtem, a kollégák folyton beszélgettek, pletykáltak, mellette panazskodtak, hogy mennyit kell dolgozniukde kb. a munkaidő 1%-ában dolgoztak csak. Végül nem bírtam tovább és felmondtam.

2016. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!