Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan lányról, aki ilyen ruhákba jár?

Figyelt kérdés
úgy igazán minden érdekel. Amit gondolsz róla.
2016. nov. 18. 19:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Hat most nem ekezetezek, bocsi!

Figyelj, ennyibol minden oltozkodes lehetne feltuno, mert mindenki mast tart erdekesnek.

Valakit jobban lazba hoz egy tapados farmer, mint ezek. Mondjuk engem nem, de ez most lenyegtelen.

Lehet, hogy meglatsz egy csajt, aki nagyon cuki kis mittudomen rozsaszin masnis terdzoknikat hord mindig.

Ennyibol az is lehetne figyelemfelkelto, de akinek bejon annak pont tetszik is. Es maris nem arra gondol, hogy mekkora egy feltunesi viszketegsege van ennek!... Nem gondolnam, hogy ebben most igazad van.

2016. nov. 18. 21:35
 22/30 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Nekem tetszik.Nem tucat legalább hanem egyéniség.

Nem kihívó,magamutogató ribis legalább...Inkább keleties.

A viselőjét komolynak,erkölcsösnek,megfontoltnak gondolnám...Akár egy könyvtárosnak is eltudnám képzelni...

19/L

2016. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. De tényleg semmit. Ismertem olyan lányokat, akik ilyet hordtak. Egyszerűen semmi érdekes nem volt a személyiségükben, unalmasak voltak és kevés dologról lehetett velük elbeszélgetni.
2016. nov. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg jobban érdeklődik a művészetek, mint a tudományok iránt. Művészmoziba, eldugott kis kávézókba, kocsmákba, pubokba jár. Olyan könyveket, filmeket, zenéket szeret, amik nem a mainstream részei, valószínű régi francia filmek vagy ritka ázsiai filmek, amikről soha senki nem hallott. Valószínű dohányzik, de még valószínűbb hogy vizipipát szív. A tizes évei végén vagy a húszas évei legelején jár. (Senki nem láttam már 25 éves kor után ilyen ruhában.) Valószínű inkább vegetáriánus vagy a külföldi egzotikus konyha kedvelője, nem a tradícionális magyar konyhát tartja kedvencének.


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ezt azokra alapozom, akiket ismertem és így öltözködtek és hasonló személyiségük volt. De tisztában vagyok vele, hogy ezek csak sztereotípiák, és nem feltétlenül igazak minden lányra, aki ilyen ruhát visel.

2016. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
neoliberális, fehér feminista, szerinte a kultúrákat meg kell osztani egymás között (de legalábbis csak addig, amíg ő profitál belőle és a balosok békén hagyják, ha ő bindit meg undi rasztát hord), vegán, és mikor először betépett a THC-ről hetekig marihuána levél mintás kendőt hordott :D
2016. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18. vagyok. Csak nem eltaláltam? :D
2016. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Nem találtad el 18as!:D de várj, mindjárt visszaolvasom.

Koszi mindenkinek, volt akinek Semmi, az is egy vélemény.

2016. nov. 19. 17:16
 29/30 A kérdező kommentje:

Igen, szóval toleráns vqgyok, hippik meg már egy ideje nincsenek, de az életérzés megvan.

A többi valótlan volt.:D #18

2016. nov. 19. 17:18
 30/30 mikeXxX ***** válasza:
Azt gondolnám hogy de de borzalmas az a nadrág azon a lányon ! Esetleg hogy nincs pénze vagy örökölte a 120 kilós nővérétől !
2016. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!