Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ez? Ha valaki mesél...

Baj ez? Ha valaki mesél valami hosszú történet nekem, ha őt nézem nem tudom követni, de ha nem nézek a szemébe, akkor azt hiszi nem érdekel. Vizuális típus vagyok és elképzelem, amit mond.

Figyelt kérdés
Két választásom van, bólogatok a szemébe nézve és alig várom, hogy abbahagyja; v. Abba, mert nem nézek a szemeébe. Csak jó volna, ha tudnál erről ilyen is van. Ez meg maradt, mert szüleim v. Bárki csak akkor nézett szemébe, ha leszodott, amúgy nem. Megoldás esetleg?

#Szemkontaktus;
2016. nov. 19. 00:22
 1/1 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem baj, de mostanába én is ilyen vagyok, mert átvettem valakitől ezt a szokást. :/ Próbálj erőt venni magadon és már csak azért is felvenni a szemkontaktust. Egyébként szerintem az nem baj, ha nem folyamatos ez, mert engem pl az is zavar, ha végig a szemembe néznek.
2016. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!