Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy a csajokra...

Mit csináljak, hogy a csajokra/nőkre ne egy "idegen fajként" tekintsek?

Figyelt kérdés

A "férfiak" azon rendkívül szűk táborát erősítem, akik sosem voltak még semmilyen kapcsolatban csajokkal. 21 vagyok és sem középsuliban, sem pedig az egyetemen nem beszélgettem egy lánnyal sem, a való életben meg főleg nem. Illetve pontosítanék, az egyetemen ritkán azért váltok néhány szót 1-2 lány csoporttárssal valami egyetemi témával kapcsolatban, de ennyi. Szó szerint olyan kapcsolatban vagyok velük, mintha egy idegen fajt képviselnének, mint amikor kimész egy totál idegen országba, ahol kvázi senki nem beszéli az angolt csak a munkahelyeden, és az életed iszonyatosan be van szűkülve, mert rengeteg emberrel nem beszélgetsz. Amikor nagy ritkán is kommunikálok egy lánnyal, akkor sem arra koncentrálok, hogy mi a téma, hanem, hogy "Aztak***a beszélgetek egy csajjal, na most légy észnél, ne csinálj semmi hülyeséget...stb."

Mi a fenét csináljak, hogy egyenrangú emberként tekintsek rájuk (nem negatív értelemben) és ugyanúgy el tudjak beszélgetni velük, mint bármely fiú ismerősömmel. Egyébként az ismerkedés alapból nehezen megy számomra (nem szoktam bulizni/szórakozni), nincsenek is barátaim, de az egyetemen bárkivel tudok valami hülye témát felhozni (szidni a tanárt/megvitatni valami egyetemi dolgot), amiről tudunk beszélgetni. Ugyanez a lányok esetében nem megy, mert ez most hülyén fog hangzani, de őket finomabbaknak/másmilyennek érzem és ez engem nagyon megzavar. Amire még nagyon kíváncsi lennék, hogy köztetek van-e ilyen hozzám hasonló ember? Ha igen, írjátok le a ti sztoritokat is, mert nagyon kíváncsi lennék rá, különösképpen, ha meg is tudtátok oldani a problémáitokat.



2016. nov. 19. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Szard le őket, öreg. Nem érdemli meg egyik qrva sem, hogy akár egy kis energiát is beleölj. Jobb egyedül, hidd el, nem fogsz így csalódni.
2016. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Meg kell keresni az okát,hogy ez mitől,miért alakult így?

Qnyukáddal milyen volt/milyen a kapcsolatod?

2016. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én írtam a kedves kérdezőnek egy privátot, hogy beszélgessünk, hátha tudok segíteni. De nem valami együttműködő. Ennyire szerencsétlen senki nem lehet, komolyan. Minek írod ki akkor a kérdést? Mit vársz ettől a kérdéstől? Hogy majd pár választól hipphopp te leszel a nagymenő? Csak egy megoldás van, kommunikálsz csajokkal. Ez miért olyan bonyolult? Mi ebben a bonyolult? Itt vagyok név nélkül arc nélkül, itt vagy név nélkül arc nélkül, mitől kell szarni? Tényleg nem értem. Ha meg ennyire nem érdekel, miért írsz ki ilyen regényeket? Komolyan felb-sznak az emberek. Egyre jobban. Vagy menj el dokihoz.
2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
ja és 20l
2016. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nőj fel. Egy normális nő sem fog téged arról győzködni, miért nézz minket emberszámba, ne pedig valami túlmisztifikált akárminek, csak akkor, ha fizetsz neki és terapeuta. Egyéb esetben ez nem a mi dolgunk. Egyébként minél rutinosabb vagy az ismerkedésben, annál jobb.
2016. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy alakult ki benned ez a fajta gátlás? Vagy erről fogalmad sincsen?


Szerintem a legegyszerűbb tényleg az, ha először neten kezdesz el lányokkal beszélgetni. Felajánlanám én is a segítségem, de de ha már megtette, és arra sem reagáltál, akkor meggondolom a dolgot:D

2016. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam lányban (hidd el, az is szar, mert azt ráadásul senki el se hiszi, hogy lányban is van ilyen), nekem az segített, hogy először barátként kezdtem ismerkedni fiúkkal, haverkodtam velük, és innentől nem voltak már annyira "idegen faj" :)
2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!