Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy így érzek?...

Miért van az hogy így érzek? Mitől lehetséges y.

Figyelt kérdés

Szóval amikor a saját autómmal vezetek addig minden jól megy jól érzem magam, de viszont ma a szervízben volt (éves olajcsere)ezért mutterom kölcsön adta az övét hogy ma ezzel járjak. De amint beűltem mintha az összes erőm elszállt volna, egyszerűen rosszúl éreztem magam benne, egyszerűen szinte szégyelltem magam hogy az emberek azt hiszik hogy ezzel járok sőt mintha az emberek még máshogy is néztek volna rám. (mutteromnak egy Mercdes w169je van). Az autópályan is szinte mindenki megelőzött stb.. Lehet beképzelem hogy az embereket egyáltalán érdekli..

Az én autóm tipusát direkt Nem írom le..



#Mercedes #muterom
2016. nov. 19. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

De, az emberek azon részét érdekelheti, akik az autót státuszszimbólumnak tekintik.

Azért szerencsésebb helyzetben voltál, mint én, édesanyám arany színű Matizával. Azóta se láttak még Matizt 160-nal menni. Igaz, M7-es, Érdi lejtő környékén volt rövid ideig. Muszáj volt oldanom a helyzetet... Egyenes szakaszon már nem ment többet 130-nál. Kis emelkedőn meg kibéreltem a külső sávot.

De! rohadtul nem kell foglalkozni azzal, hogy más mekkora fölényben érzi magát ilyen jelentéktelen semmiség miatt. Rég rossz, ha valakit az autó, vagy bármilyen tárgy tesz "naggyá". Meg az is, ha ezt hiszi.

2016. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól van,hogy gondolom megszoktál valami gyors klassz kocsit,és most le kellett alacsonyodni egy roncshoz.
2016. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!