Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges, hogy a magányom...

Lehetséges, hogy a magányom miatt érzek így?

Figyelt kérdés

16 éves nőci vagyok, és folyton szerelmes, annak ellenére, hogy nem akarok kapcsolatot vagy bármi ilyet. Szerelmes vagyok a nyaraláson éneklő random srácba, abba is aki szembejött a buszon, abba is aki nem srác hanem 30 éves színész. Nem egyszerre, hanem személytől és a kapcsolatunk idejétől függően bizonyos ideig. Nem csak holmi "tetszés", mert mindenben azt érzem hogy szeretem az illetőt, úgy alszok el és úgy fekszek le, majdnem hogy szó szerint is rózsaszín ködben úszok és tényleg azt érzem, hogy én annyira annyira szerelmes vagyok. Jelenleg 23 napja szerelmes vagyok a nyaraláson látott énekes srácba.

Igazából ez már eleve beteg, de a másik az, hogy ha az illetővel van egy közös pont az életünkben, tehát még jó ideig rendszeresen látni fogom, akkor megelégszek ennyivel. Persze ha úgy alakulna, szívesen közelebb kerülnék hozzá, de csak messziről szeretem mint az állat, és közben ilyen szomorú-boldogságot érzek. Elég sokáig szoltam szerelmes lenni így, de mindig ugyanolyan jellegű és ugyanúgy nagyon mélynek élem meg.

Mi ez az egész, vagy úgy összességében ez normális, vagy valami pszihés dolog?



2016. júl. 18. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még fontos, hogy ha az illetőnek barátnője vagy konoly kapcsolata van, nem szomorodok el és nem vagyok féltékeny, hanem még jobban szeretem amiért képes komoly kapcsolatra, sosem szenvedtem amiatt ha pl "észre sem vesz". Mintha elég lenne, hogy létezik
2016. júl. 18. 11:07
 2/6 Inessential ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem. Inkább rajongás.
2016. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy másfél évig így rajongani tudnék valakiért.
2016. júl. 18. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bármely választ elfogadsz amely azt állítja, nem vagy szerelmes. Minek írtad ki egyáltalán a kérdést? Csinálj sok kis accountot s válaszolgass magadnak, hogy igen magányos vagy s társai.

Bebeszéled magadnak ezt a fas.zságot.

2016. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeretetre és párkapcsolatra vágysz. Elképzeled, hogy milyen lehetne és belezúgsz az álompasiba. Amint tényleg lesz egy kapcsolatod és boldog leszel benne elmúlik :)
2016. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ez a nevem! válasza:
Ezt ugy hivjäk hogy szeretet ehseg, szeretet vägy. Ez teljesen normälis. Vägysz egy kapcsolatra es egy olyan neked szimpatikus fiura,aki sok sok szeretetet adhatna neked es te is szeretned viszonozni ezt. Az az magyarän,mär fel vagy keszülve egy kapcsolatra. Azt szeretned ha valaki ätölelgetne,csokolgatna,vele közös programotok lenne es vele aludni es egyebek. Egyszerüen csak azt szeretned,hogy valaki szeressen es te ugyanugy öt. Ennyi ;-)
2016. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!