Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kis fantázia! Ha lenne...

Egy kis fantázia! Ha lenne egy olyan lehetőség valami időgéppel, hogy dupla életkort élhetnél, tehát kb.150-160 évet, viszont csak 1700-tól, bevállalnád most ebben a pillanatban? Beülnél az időgépbe?

Figyelt kérdés

nincs net,telefon,Nikecipő,pláza,autó,semmi.

Petróleumlámpa,disznóvágás,lovasszekér,favágás,szalonna,szántóföld...



2016. nov. 19. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem a jövő érdekel.
2016. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
Még petróleumlámpa se.
2016. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Imadnam! Mar itt se volnek, kod elottem, kod utanam...L/22
2016. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velencében igen.
2016. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc értelme lenne kínozni magamat 150 éven keresztül pont egy olyan korszakban, amikor járványos sora pusztította Európát, a nagyvárosokban a sz*rt az utcára öntötték, még XIV. Lajos is nagy ívben tett a higiéniára (tetves paróka és ez nem vicc), ha pedig amputálni kellett a lábadat, akkor érzéstelenül levágták. Na én ebből a korból egy hetet sem kérnék nemhogy 150 évet. Sosem értettem, hogy nektek itt a gyk-n miért számít olyan nagy értéknek a hosszú élet. Igaz nem pontosítottad a kérdésedet, viszont ha minden baj és betegség elkerülne, egy Casanova kaliberű dúsgazdag nemesként egy 20 centis pénisszel Velence/Milánó elitnegyedében azért szívesen eltöltenék egy 20-30 évet, miközben nap, mint nap hamvas itáliai arisztokrata pu***k lesnék minden kívánságomat. De gondolom nem is erre gondolták a kérdés kiírásakor.
2016. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös,hát igen nem erre gondoltam,inkább arra hogy ki menne bele egy net,villany,autó,mobil,stb. nélküli világba...
2016. nov. 19. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én bevállalnám az életet a modern kor minden vívmánya nélkül. De tény, hogy a helyszínt jól megválogatnám, ahogy a rangomat is :D

De az ókorba valahogy szívesebben kerülnék. Róma elég király lehetett. Vagy viking harcos lehetnék :D

Persze amíg nem lattam nem tudom pontosan hogyan éltek, így nem mondhatom biztosra. De a technológia nem hiányozna, amennyiben valóban erre irányult a kérdés.

2016. nov. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert itt a szerelmem 2016-ban.
2016. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!