Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan fiúk, férfiak...

Vannak még olyan fiúk, férfiak, akik állatbarátok?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb ilyen emberrel találkozom, vagy ha mégis akadnak, akkor is a kutyákban merül ki a dolog. Puszta kíváncsiságból, van még ilyen ember? Tart is állatot, esetleg többet, vagy a jövőben szeretne?

2016. nov. 19. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vannak. :)

Bár szerintem az állatbarátság nem a tartott állatok mennyiségének és fajszámának függvénye.

2016. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok:D
2016. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Igaz, de sokakat ha kérdezek, legtöbben azt mondják, hogy kutyát tartanak. Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit tart, vagy melyik állatot szereti :)
2016. nov. 19. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:

persze szeretem az állatokat....megenni például... meg nagyon szép cipőim is vannak, bőrből, so köszi állatkák :D

egyébként viccet félretéve egyelőre nem vagyok nagy állatbarát, jelenleg nem is szeretnék, de ki tudja mit hoz a jövő. még egy macskát tudnék leginkább elképzelni... azt lehet simogatni, el van magában, szóval nincsenek olyan kötöttségek, mint a kutyával, hogy ha esik az eső, akkor is sétálni kell vinni...stb...szóval egy szobacica még belefér, de más nem.

jó ha valamiért vidékre kerülök, kertes házam lesz, és a biztonsági okok is indokolják, lehet hogy vérebeket fogok tartani...de amúgy kizárt a kutya... max a kínai kajába tudom elképzelni.... lehet, hogy már párszor azt ettem, fene tudja, de hát ha finom, akkor tőlem kutyus is lehet :D

2016. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is szeretem az állatokat, jelenleg egy kis testű kutyám van, de a későbbiekben szeretnék egy törpe sünit, de patkányon is gondolkozom, van bennük valami ami megfogott.
2016. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
#4, nem szégyen az, ha falun nevelkedtél, csak ebből látszik, mekkora paraszt vagy...
2016. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az állatbarátot úgy érted, hogy nem eszik húst, nem hord bőrt, meg sír a ketrecben tartott csirkék miatt, vagy pedig azt, hogy a háziallat nála nem csak a kutyát jelenti?


Szeretem a húst, bőr bakancsot hordok, mert nem akarok minden hónapban új at venni és tízezreket sem akarok rá költeni. A csirkéket pedig utálom.


22 éves vagyok és eddig nem volt olyan, hogy ne lett volna kutyám, de olyan se nagyon, hogy a családban 5-nél kevesebb kutya lett volna. Volt 3 macskám, degum, egy sünöm, rengeteg papagáj, egy egér, (ezek mind öregségben haltak meg). Tartottunk disznót, csirkét, kacsát, kecskét, ezek finomak voltak.


Most gondolkozom egy óriáscsigán, vagy egy ezerlábún. Ha lesz saját házam, akkor megint lesz kutyám, macskám, meg még amit hoz a sors.

2016. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nálad mi az állatbarát? Én állatbarátnak tartom magam, de az is kizárt, hogy otthon tartsak állatot.
2016. nov. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Az én szememben az is állatbarát, aki fogyaszt húst, nem kell ahhoz vegetariánusnak lennie. Egyszerűen csak szereti az állatokat, és nemcsak kutyától kutyáig terjed ez, hanem a többi állatot is szereti, persze nem feltétlenül az összeset, csak nem egy fajra korlátozódik ez le :)


#8 Fentebb láthatod, de ha egy állatbarát emberre gondolok, akkor annak otthon is van egy. Ezzel nem azt mondom, hogy ha valaki nem tart, az nem az, de én így látom :)

2016. nov. 20. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:

A kutya nem faj.


Én is szeretek sokmindent, de sokmindent nem igazán tartanék. (pl kígyó, mi a tökömnek :D )

2016. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!