Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság tényleg ennyire...

Manapság tényleg ennyire eltorzultak volna a nők, és a férfiak közti kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdeném, hogy egy 24 éves férfi vagyok, vagy fiú kinek hogy. Eddig nagyon sok barátnőm volt, és pár évvel ezelött még simán eltudtam jutni a szexig egy nővel az ágyig (és most is simán eltudnék).


De ebben az 1 hónapban 3 csajjal is kavartam (akik nem tudtak egymásról semmit), és valakivel egy puszi, csók, lecumizott ilyesmi de konkrétan félt/retegett és hát még most is ez van a párkapcsolatoktól, és ami érdekes hogy az összes kivétel nélkül azt mondta , hogy már nem tud megbízni a férfiakban magában meg végképp nem, és tényleg totál rottyon vannak a nők <-ez miatt már nekem is vannak gondjaim egyre nehezebben ismeredek, ha egy lánnyal kicsit kedvesebb vagyok komolyan megijed.



Ha észre veszik rajtam, hogy nem is vagyok hülye és játszani sem tudnak velem akkor ismét csak megijednek...nem tudom mivan, de annyira furcsa nekem ez most. Azt , hogy valaki r**nc azt is már totál megértettem eddig de nagyon rottyon vannak érzelmileg a nők soha nem gondoltam volna..most is van egy csaj akivel ismerkedek bejövök neki akar találkozni is velem mindig, de néha mondja hogy rájön egy ilyen stressz dolog meg ilyesmi, és még levegőt is alig kap ebben az a durva, hogy ő a 3 dik ebben a szériámban.


Szóval nem értem annyira más az egész mint mondjuk kajakra 3 éve. Mitörtént az emberekkel??


2016. nov. 9. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Média káros hatása.
2016. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Manapság tényleg ennyire eltorzultak a férfiak, hogy nem tudnak hűségesek lenni?
2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"Eddig nagyon sok barátnőm volt, és pár évvel ezelött még simán eltudtam jutni a szexig egy nővel az ágyig (és most is simán eltudnék).


De ebben az 1 hónapban 3 csajjal is kavartam (akik nem tudtak egymásról semmit), és valakivel egy puszi, csók, lecumizott ilyesmi "



Talán ezért nem tudnak megbízni a férfiakban.... Mert mindegyik csak dugna folyton minnél több nővel...

2016. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is rottyon vagyok a hülyeségedtől! 57/F
2016. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De eskü, hogy nem csak megdugni akarom őket akikkel hirtelen volt is valami így hirtelen hamar be is fejeztem, mert komoly csajt keresek és úgy viselkedek már lassan. Nem úgy bánok velük mint egy ribivel szokás...szó szerint sajánlom néha őket.
2016. nov. 9. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

nem kavarni kéne velük, hanem hosszútávú kapcsolatot kiépíteni, ami nem a szexen áll vagy bukik.


Bár azt a nőt se sajnálom tőled, akivel 1 hónap alatt eljutsz az orálig. Számomra az ilyen nem ember, végképp nem nő, végképp nem potenciális párjelölt.

2016. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Tudod a nők nem mindig arra vágynak, hogy rögtön egyből keféljed őket. Meg manapság az emberek összeszednek mindenféle vírust, amik egy életre megnyomorítanak és az értelmes nők egyáltalán nem akarják emiatt szétcseszni az egészségüket.
2016. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyuk a nok szemszogebol havi 4 ilynre ratalalnak mint te akiket lecumiznak csokolgatnak lefekudnek veluk es uzana fel sem hivjak semmi ... akkor h bizzanak meg valakiben?
2016. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én valószínűleg a teljes ellentéted vagyok férfiként. Bármilyen mély kapcsolatot is alakítok ki egy lánnyal, utána megyek a "kukába" nála, mert nem tart elég szépnek magához, hiába jövünk ki jól lelkileg.

Szerintem ez nem a párkapcsolattól való félelemről szól, hanem már nincs igény erre. Kavarni akarnak jó pasikkal, néha lefeküdni velük, aztán annyi. Valószínű neked jó a kisugárzásod és vonzó vagy, azért fekszenek le veled, de más igényük nincs is egy férfitól.

2016. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg ennyire. Ha megnézed a válaszokat, többségük simán csak ideböfögött valamit, ami a kérdésre nem is volt válasz. Na, kb. a kapcsolatok is lassan ilyenek. A többség beleböffent valamit a kapcsolatba magából és ennyi. Fél percet nem gondolkodik rajta.

Emberek, barátkozzatok meg a gondolattal, hogy aki kapcsolatot akar, az általában szexet is. Ti is, kedves válaszolók, akik előadtátok a szentet. Vagy ti egy kapcsolatban nem szexeltek? Ha de, akkor miért kell ilyen álszentnek lenni?

A kérdező meg NEM azt mondta, hogy CSAK SZEXET akar. Szexet is akar, de azt látja, hogy manapság mást nem is tud nyújtani a fiatal lányok többsége.

És tényleg. Őszintén szólva egy normális fiatal lányt sem ismerek. Az összes csaj ismerősöm frusztrált és lelkileg rottyon van. És én is pár éve tapasztalom ezt. Pár éve simán eldumáltam egy lánnyal, figyeltünk egymásra. Most meg mint egy állatkert. Keménykedek pár percet és jön a csaj. Ha meg figyelmesen beszélgetek vele és komolyabbat akarnék, megyek a barátzónába.

Miért van ez? Fogalmam sincs.

2016. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!