Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy zenehallgatás tipikusan a férfiak alsó 80%-ra (ezen belül is leginkább az alsó 60%-ra) jellemző?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy egy magas, helyes, a szociális hierarchiában magasan helyet foglaló srác tevékenység-szerűen zenét hallgasson.


Legfeljebb ha sokat kell várnia valahol (pl korház), a háttérben, miközben tanul, facebookon/askon lányoknak ír vissza, mikor buliban vagy olyan helyen van ahol zene szól, esetleg néha a buszon.


Viszont számomra elképzelhetetlen, hogy tevékenységszerűen zenét hallgasson egy ilyen fiú.


Szerintem ha valaki számára önmagában tevékenység, hogy berak valamit és meghallgatja, az egyértelmű jele, hogy az alsó 60%-hoz tartozik, ha csak nem ilyen területen tanul, dolgozik, vagy érdekli kiemelten a téma, tehát pl a zeneművészetire jár, zenész, karmester, valamilyen zenei online-magazin szerkesztője vagy ilyesmi. Más esetben egyértelmű jele annak, hogy - tudom, csúnya ilyet mondani, de legyünk őszinték - genetikailag átlagos vagy átlag-alatti.


2016. nov. 19. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Azok hallgatnak zenék, akik szeretnek zenét hallgatni! Társadalmi hovatartozásuktól függetlenül.
2016. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Hüłyeség! Oltári nagy hüłyeség! A zene mindenkié!
2016. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ennél nagyobb baromságot nem nagyon hallottam még...
2016. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Kezdek egyre jobban félni az emberektől. A hülyeség tényleg határtalan.
2016. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, a zene hallgatás degeneráltságra utal. De az Ask.FM-en és Facebook-on törénő agysorvasztás teljesen rendben.

Mesélj még kérlek, addig bekészítem a kötelet:D

2016. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Én akkor büszke vagyok, hogy az alsó genetikailag korcs részhez tartozom, napi szinten 7-8 órát hallgatok zenét, azon belül is elektronikus, azon belül is technot és techhouset.
2016. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor legyünk őszinték, te meg hülye vagy.
2016. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát téged sem az eszedért szeretnek.
2016. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem tudom megállapítani, hogy a zenehallgatás milyen társadalmi körökben jellemzőbb, de hogy te ezzel a véleményeddel a legalsó 1%-ba tartozol, az teljesen biztos!


30/N

2016. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az jutott eszembe erről a kérdésről, hogy az egész magyar oktatást tényleg kib@@szhatjuk a p**ába. A zene egy kulturális-szociális-érzelmi tevékenység, te meg idekevered a "magas-helyes" mantrától elkezdve azt a marhaságot, hogy a zene maximum kiegészítője lehet egy másik szórakozási formának.. Most komolyan... Mi a f@@sznak jártál te iskolába, ha megálltál egy mezei zsurló szellemi szintjén?
2016. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!