Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is fura a barátnőm?

Szerintetek is fura a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos lány a barátnőm csak nagyon furcsa más az érdeklődési köre mint a mai fiataloknak nem szeret bulizni,tiniknek való könyveket olvasni. Ő a tudománynak él színötös tanuló és rajong a görög kultúráért

Még szerelmes sem volt hús vér emberbe csak ilyen történelmi alakokba mint pl George Washington. Teljesen különbözőek vagyunk

16/L



2016. nov. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi furcsát nem látok benne, csak más mint a legtöbb 16 éves lány, de ez nem furcsa.
2016. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem fura. Ilyenek a művelt emberek.
2016. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Fura, de nagyon jó értelemben.

Örülnék, ha ismernék ilyen embereket, a konformistákat ki nem állhatom.

2016. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Inkább egyedinek mondanám. Nem egy olyan tömegcikk, mint a mai lányok 95%-a. Szerintem, klassz, hogy ilyen. :)

15/L

2016. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, meg nagy részben még vagyok is. De még mindig nem tartom magamat furcsának. Amikor megjelent a Twilight minden lánynak el kellett olvasnia, és csak erről lehetett beszélni, engem meg hidegen hagyott az egész. Soha életemben nem voltam bulizni mert nem érdekel. Szórakozásnak vannak más formái is. Első szerelmem 18 évesen volt. Vannak barátaim, de ők is olyanok mint én. Nem mindenki fut a mainstream vonat után, de ettől még nem lesznek se jobbak se rosszabbak.
2016. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen voltam, de én csak abból voltam színötös, ami érdekelt, és görög helyett egyiptomi, de amúgy jó barátnők lennénk a barátnőddel, ha most lennék 16 éves :) nem mondom, hogy tök normális felnőtt lettem, mert a normális az unalmas :D
2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Inessential ***** válasza:

Az eddigi és a további válaszolók szerint...

Mi a normális?

Csak kérdezem.

A kérdezőtől is.

2016. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Firedoom ***** válasza:

A normalist nem lehet pontosan definialni mert szubjektiv, viszont ilyen esetekben az atlagost vesszuk notmalisnak. Ez igy megfelel kedves elottem szolo? ;)

A kerdesre valaszolva: erdekes es ertelmes lanynak tunik. Nekem szinpatikus es ahogy latom meg sokaknak az.

2016. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Inessential ***** válasza:
Nem felel meg. Azt volt a kérdésem, hogy a válaszolók és a kérdező SZERINT mi a normális. Azaz az ő véleményük érdekel erről. Nem a difiníciójára kérdeztem rá.
2016. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Firedoom ***** válasza:
Rendben, bocsánat, akkor nem szólok bele
2016. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!