Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képzeled el magad 25 évesen?

Hogy képzeled el magad 25 évesen?

Figyelt kérdés
Ha 25 éves elmúltál már,így képzelted el az életed hogy ilyen lesz?
2016. nov. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Még 23 vagyok, de két lehetőséget látok.

Vagy még javában szenvedni fogok az egyetemen és esetleg végre valahára sikerül egy kis tapasztalatot is szereznem/dolgoznom a szakmámban vagy pedig kibukok és elkezdek valahol melózni, félretenni pénzt, amíg folyamatosan a szüleimmel élek, majd tanulni egy szakmunkát és valahova messze elmenni melózni egy koszos gyárba. Legszívesebben kimennék külföldre akármilyen munkát vállalni, hogy ezt a sok sz**t magam mögött tudjam, de sajnos erre nincs lehetőségem. Ja és természetesen akkor sem lesz még barátnőm, de sztem az már nem is lesz sosem.

2016. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 éve volt...

Nem így képzeltem el. Ilyennek épeszű ember nem képzeli :D

25 évesen nagy változás volt az életembe munka és család terén is. Akkor jó ideig felfele ívelt az életem, és valamikor 30 éves korom után az egész hanyatlásnak indult. Úgy nagyjából tudom is az okokat. Végül is mindent ugyanúgy csinálnék, csak mértékkel :D

2016. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én most vagyok 25. Azt sejtettem, hogy nem leszek otthonülő családanya, de reméltem, hogy kicsit gazdagabb leszek :D
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 vagyok és minél messzebb ettől az országtól. Már egy éve tanulok nyelvet és jövő nyáron már szeretnék kimenni Ausztriába. Már három éve dolgozok és megelégeltem, hogy nuku nyaralás, szórakozás az csak kevés és szinte csak a filléreskedés megy a hétköznapokban. Az egészségügy sz@r, én meg tartósan beteg vagyok és magándokira meg szűkösen, de általában már nem is jut. Azt meg ne is vegyük, hogy kozmetikusra se igazán, mert az olcsó OEP által támogatott gyógyszerek miatt igencsak kéne az is, ugyanis az ezernyi mellékhatás eléggé elcseszte a bőrömet meg még sok mást. Persze lehetett volna mellékhatások nélküli gyógyszert is csak az meg drága. Így nem jutott volna stadionokra meg majd az Olimpiára :D Remélem kint megtalálom a boldogságot, és az új környezet kihúz majd a mély depresszióból. Nagyon szeretem a hegyeket, meg a szép tájakat. Szívesen élnék egy olyan helyen, mint Ausztria.
2016. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!