Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te boldog vagy? Mi a legnagyob...

Te boldog vagy? Mi a legnagyobb gondod?

Figyelt kérdés
Nekem hullik a hajam.

2016. szept. 12. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem.Hát nehéz megmondani mi a legnagyobb gondom mert annyi van mint a tenger.Talán az ami a családommal van.Az apám veri anyukámat nekem meg csavargatja a karomat.Stb..
2016. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

nem

pénzhiány


amíg élek ez gond lesz mindig is, utálom a kiszolgáltatottságot



#1 akkor jelentsétek föl a 3,14csába még ma!

2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerek korom óta él bennem valami bizonyítási kényszer a világ felé, aminek nem tudok eleget tenni.
2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog, most sem találok egy értelmes lányt akivel beszélgessek. Viszont nem nyavajgok hogy sz.r az életem, mert amúgy nem is sz.r. De lelomboz hogy itt mindenkinek sz.r szinte.
2016. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Általában boldog vagyok. A legnagyobb gondom, hogy egy olyan embert szeretek, akit ez hidegen hagy és bár lenne lehetőségem kialakítani egy kapcsolatot más valakivel, nem tudok addig amíg rajta túl nem leszek valahogy.


De egyébként jó a munkám, egészségesek a szeretteim, nem éhezem, én magam is egészséges vagyok.. Szóval tulajdonképpen a párkapcsolati témát leszámítva minden szuper..:)

2016. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Érettségi után kijöttem a párommal külföldre, de hiába az alapfokú nyelvtudás, ha tapasztalatom nincs. Egy éve itt örlődöm és egyre kellemetlenebb, hogy az ő keresetéből élünk. Annyi tervem van, szeretnék jogsit, szakmát, de mindenhez pénzre lenne szükségem, de mivel nem vesznek fel sehová ez egy ördögi kör és úgy érzem nem tudok kiszállni.

2016. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok. A legnagyobb gondom, hogy rettegek attól, hogy nem lehet közös gyermekünk életem párjával.
2016. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
#2.Azt hiszed nem jelentettük fel? Dehogynem.Még aznap.És mit csinált a nagyszerű magyar bíróság?SEMMIT.Csak mert nem 8 napon túli a sérülés...
2016. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog. Eddig nem volt, és talán nem is lesz barátnőm...
2016. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is hullik a hajam, de ez csak a második legnagyobb gondom.


Nagyon magányos vagyok. Szeretnék barátokat, de béna vagyok.

2016. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!