Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkoholt csak én utálom...

Az alkoholt csak én utálom ennyire azok közül, akik néha isznak?

Figyelt kérdés
Az évek csak telnek, de egyszerűen továbbra is szörnyen utálom az alkoholt. Sör, bor, rövid, teljesen mindegy, a hányás határán vagyok mindig, bármelyikkel is próbálkozom, és nem a hatása, hanem az íze miatt. Néha pedig muszály inni a barátokkal, haverokkal, és magát a félrészeg bódultságot időnként szeretem is, de az odáig vezető út mindig kínokkal van kikövezve. Még üdítővel felhígítva is pusztít az íze, mikor iszom a feleseket. (Azért felest, mert abból legalább kevesebb is elég). És nem arrol van szó, hogy gyenge lennék, mert a 80 fokos Abszintot pont ugyan azzal a konstans undorral iszom, mint a 4 fokos sört, nem a keménysége, egyszerűen az íze az, amit botrányosan viselek. 30 éves vagyok, fog ez válltozni valaha?

2016. nov. 25. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálad ez valami megfelelési kényszer lehet, hogy mindig úgy érzed, muszáj innod társaságban. Én is eljárok kocsmába a barátaimmal, de szinte mindig csak kólát vagy más üdítőt iszom, mert én is utálom az alkoholt. Eszükbe sem jut emiatt leszólni engem vagy ilyesmi.
2016. nov. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell inni. Én se iszok. Ez csak rövid ideig volt érdekes nekik, most már tudják és elfogadják hogy nem iszok.
2016. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1) muszáJ

2) ha nem ízlik ne igyad. A barátaidat minősíti, hogy ez elvárás.

2016. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne muszáj alapon igyál. XD


Nem hiszem, fog, talán picit... Ahogy sok ember nem szeret bizonyos ételeket, majd megszereti őket. De nálad max kevésbé lesz rossz... ha az lesz.

2016. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugtasson a tudat, hogy a 4 fokos sört mindenki hányingerrel issza. A sör nem ott kezdődik.
2016. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sört én se tudom meginni. Egyszerűen szörnyű íze van. Csak azért issza mindenki, mert az a legolcsóbb.
2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sörből egy üveg még csak-csak elmegy, de a pálinkának az az égető körömlakk íze valami pusztító tud lenni. Gyűlölöm. A borral viszont nekem nincs bajom. Persze azt sem éhgyomorral a legnagyobb hidegben kell inni csak, mert valami proli kínálgatja disznóvágás közben (oké most túloztam, de érted), hanem gazdag húsételekhez. Kifejezetten passzol egy kellemes tavaszi napon, ebéd közben elfogyasztott ízletes vad/szárnyas pörkölthöz.
2016. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy állsz az alkoholos édességekkel? Konyakmeggy, Dianás cukor?


Egyébként nem muszáj alkoholosat inni, mindet én sem szeretem, a sört pl. nem iszom meg, keserű, kóstoltam, de még az ízesített sem jött be, de pl. a csokilikőrt, vagy az olaszok citromlikőrjét szeretem (ebből ittam már eredetit is).

2016. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, az alkohol ízét nem szeretem, viszont nagyon szeretek részeg lenni. Én macifröccsel szoktam megkezdeni az ivást, talán ez az egyik legkellemesebb ízű ital a málnaszörp miatt, és kb. 4% alkoholtartalma van. Ha megiszok egy kancsót, attól már jobb hangulatom lesz, és nem érzem annyira rossz ízűnek az utána következő italokat. Általában leót szoktam inni 1-1 arányban keverve, vagy pezsgőt energiaitallal, ezeknek mind mondhatni jó ízük van, de ütnek is rendesen.
2016. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!