Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha 18 évesen egyáltalán...

Baj, ha 18 évesen egyáltalán nem járok bulizni és utálom az alkoholt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, és szerintem nem baj.

20/F

2016. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha van amivel szívesebben töltöd az idődet és az boldoggá is tesz akkor nem. Viszont, ha otthon ülsz és azon agyalsz mások milyen jókat buliznak, te meg különcködsz akkor nem.
2016. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2: a végére igent akartam írni :D
2016. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem akartad ezt csinálni, és most sem akarod akkor nem.

Viszont ha csak elfojtod, vagy nincs bátorságod elmenni akkor igen, baj.

2016. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholt nem kell feltétlenül szeretni, én is kizárólag a sört szeretem minden mást csak a hangulat kedvéért vagy társaság kedvéért iszok. Az a fajta vagyok, aki szín józanul nem táncol nem "bulizik" igazából, viszont pár pohár után azt is megtáncoltatom, aki nem akarja :D tartani kell a mértéket és kész.
2016. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szörnyű vétek...
2016. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy jól érezd magad, akármivel is töltöd a szabadidődet.
2016. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Én azért azt mondom, hogy néha azért tombolni is kell egyet. Persze csak egészséges mértékben. De azért szerintem ezt ne hagyd ki a fiatal éveidből, mert később bánni fogod. Elmúlnak ám a fiatal évek, és aztán vén korodban csak sírni fogsz, hogy bár fiatal lennél, hány s*gget megfognál! Hidd el nekem, most még nem érdekel ez, de évek múlva már elkezded bánni. Én 25+ éves vagyok, és már kezdek sok mindent bánni, pedig én aztán jártam bulizni. De ha most visszamehetnék, sokkal több nőnél bepróbálkoznék a bulikon, mert most már tudom, hogy csak annyi kellett volna, hogy odamegyek és csá... De akkor még félénk voltam... Hajj, ha visszamehetnék! :)
2016. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

#8. szívemből szóltál én is ugyan így vagyok :D

Eleinte nem akartam én se bulizni járni, de mikor párszor rákényszerítettek pár pohár után elengedve magam reggel 7-8 ig is buliztunk nagyon hiányzik

2016. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is utáltam az alkoholt egészen 19 éves koromig, amikor először berúgtam. Az ízét most se szeretem, csak az édesebb piákat, csak a hatásáért iszok. Bulizni én is utálok, inkább nyugisan egyedül iszok meg valamit és relaxálok, mint hogy a sok idióta közt egy zsúfolt hangos füstös helyen tolongjak...

22/F

2016. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!